Mazda RX-8 (2003-08) Klima ve Double Ekran Hakkında

Cemcloud

Sessiz
Araç Markası
Rx8 2006
Merhaba arkadaşlar, rx8 2006 aldım ekrem usta kontrollerini yaptı klimada vs bir sorun yok fakat şöyle bir durum var araçta double ekran takılmış o yüzden klima çalışmıyor dedi eski sahibi orjinalini takınca çalışıyor onda sorun yok,
Double teybi İstanbul'da güvenli şekilde nerde bağlata bilirim Öneriniz sorun çözümü vs varmı

Cemcloud

Sessiz
Araç Markası
Rx8 2006
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ekrem ustam o kısımla ilgilenmiyormus danıştım da o taraf elektrik kısmı onu yapan anlayan birni bulmak lazım

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Anladığım kadarıyla double universal bir cihaz. Öncelikle cihazda klima kontrolü yapabilecek misiniz onu öğrenmeye çalışın. Veya araca özel bir multimedya bulmaya çalışın. Bu cihazla kesme biçme işi çok olacak anlaşılan. Ayrıca mixsepet.com ile telefonda görüşün, onlar da bu konuyu çözebilir.

Cemcloud

Sessiz
Araç Markası
Rx8 2006
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
öncelikle yanıt için teşekkür ederim, Double universal bir cihaz evet, klima kontrolleri double altında yerinde duruyor, ama cihaz üzerinden de mi yapabilmem lazım klima kontrolü,

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Subigarage aklıma geldi. Sosyal medyada çok kolay ulaşabilirsiniz. Vizyonu geniş ve gerçekten kaliteli iş yapılıyor. Fiyatları biraz kalın ama güzelim memleketimde ne ucuz ki? Bir danışın derim, bilgi verecektir en azından. Mazdalarda teypten çok bir beyin gibi çalışıyor ana ünite. O yüzden, ben olsam aux, bluetooth gibi özellikleri olan güzel bir amfiyle keyfime bakardım :harika:

Üst Alt