Kia Ceed 2016 Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

Forlan

Gri Atmaca
Mesajlar
5,183
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kia,2016 Ceed için testlere devam ediyor.Geride bıraktığımız haftalarda kış testleri için Kuzey ülkelerinde bulunan 3 kapılı Kia Ceed 2016'nın ardından şimdi de Pro Ceed'in testlerine başlandı. Hyundai i30 ile kıyaslanan Ceed,anlaşılan i30'dan daha büyük değişiklikler ile gelecek.Tasarım olarak diğer Ceed versiyonlarından çok fazla farklılığa sahip olmayacak olan Kia Pro_Ceed motor bakımından farklılık yaratacak.

Kaputunun altında 1.4 ve 1.6 litrelik motorlara sahip olan Kia Pro_Ceed,artık bu motorları bir kenara bırakıp yeni 1.0 ve1.2 litrelik turboşarjlı motorlar ile gelecek.Motorların hacimleri küçültülürken yakıt tüketiminde büyük ölçüde azalma sağlanacak fakat performans bakımından eski versiyonlarından çok farklı olmayacak.Ayırca hem 6 ileri manuel hem de 7 ileri çift kavramalı şanzıman seçenekleri ile örtüsünü kaldıracak olan Kia Pro_Ceed,Eylül ayında Franfurt fuarında tanıtılacak.


 

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mesajlar
24,893
Konum
Mudanya
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Stopları merak ediyorum ve tabi ön panjur ve farı. Krom cam çitaları dikkat çekiyor, keşke çift egzoz kullansaymış, jantlar herhalde deneme amaçlı takılmış, bunlarla çıkarsa fiyasko.
 

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Mesajlar
37,905
Konum
Aydın-Merkez
Eski tarihlerde devlet dairelerinde çalışan erkekler, kollarına dirseklerine kadar siyah kolluk takar öyle çalışırdı...

Çağrışım işte ne yaparsın. :D
 
Üst Alt