Mazda 626 GE (1991-97) Kalorifer Radyatör-Petek Değişimi

aardic

Sessiz
Araç Markası
1992 Mazda 626
41409
41410
41411
41412
Herkese selamünaleyküm Ya Allah dedim işe basladim. Once gogsu ve peteği soktum . Yenisi kargodan gelince takacam inşallah.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Tebrik ediyorum böyle meşakkatli bir işe soyunma cesareti gösterebildiğiniz için.

Söküm işlemleri sırasında - biliyorum insan zibil gibi materyalin ortasında bir de onu mu düşünsün- ayrıntılı görsellerle desteklenebilse baş ucu kaynağı olurdu bu konu.

O göğsün tekrar tek bir bütün haline gelmesi konusunda da başarılar dilerim.

aardic

Sessiz
Araç Markası
1992 Mazda 626
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sonuç biraz geç oldu memlekete cenazemiz vardı.
Petegi taktım topladım sicak su önce petege sonra gaz regulatorune bagladim sonuç cok güzel. Elimi yakma derecesinde sicak.
43906
43907

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Başınız sağolsun, Allah'ım rahmetiyle muamele eylesin inşallah. Bilgilendirme için teşekkürler.

mcvolki

Sessiz
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan (At)
Merhaba arkadaşlar
Benim araçta kaloriferi sıcağa çevirip çalıştırdığın zaman sıcaklık vermiyor ve camlar buhar olup aracın içine buhar kokusu geliyor ve menfezlerin arasından beyaz duman çıkıyor. Dumandan sıcak nem kokusu geliyor.
Bi kaç kişiye sordum biri göğüs sökülecek dedi
Biri petek temizleme dedi
Biri hortumlardan dedi. Başına böyle bir olay gelen var mi? Varsa nasıl bir yol izlemeliyim.
Video yükledim görmeniz için ama sistem kabul etmedi galiba sizce ne yapmalıyım?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba arkadaşlar
Benim araçta kaloriferi sıcağa çevirip çalıştırdığın zaman sıcaklık vermiyor ve camlar buhar olup aracın içine buhar kokusu geliyor ve menfezlerin arasından beyaz duman çıkıyor. Dumandan sıcak nem kokusu geliyor.
Bi kaç kişiye sordum biri göğüs sökülecek dedi
Biri petek temizleme dedi
Biri hortumlardan dedi. Başına böyle bir olay gelen var mi? Varsa nasıl bir yol izlemeliyim.
Video yükledim görmeniz için ama sistem kabul etmedi galiba sizce ne yapmalıyım?
Petek veya bağlantılarda kaçak var muhtemelen su eksiltme de vardır. Kaçak olduğundan sistem hava yapar ve ısıtma olmaz.

Mesajının taşındığı bu konuda olduğu gibi ön konsol sökülüp bakılacak.

Üst Alt