Mazda 626 GF (1997-02) Kabin İçi Sigorta Şeması

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Merhabalar.
Çogu kez bana lazım olan, "Hangi sigorta nerenin?", "Hangi yerdeki sigorta kaç amper?" soruları için gerekli gördügüm dişi sigorta ve bıçak sigortaların bulundugu kabin içi sigorta şemasının görsellerini ekliyorum.

626 GF-GW kasa için dogru şekildir.

Adsız.jpg

Adsız1.jpg

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
323'te direksiyonun alt solunda idi. 626'da da aynı yerdedir.

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Ben bulamadım, küllük, bilgisayar klima ışıkları yanmıyor,sigortadan olabilir mi diye düşündüm de

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Gögüs-konsol ışıkları genelde patlıyor. Ön panelde küllük arkasındaki vidayı söküp, kenarlardan tatlı-sert çekerek tırnaklardan kurtarınız. küllük aydınlatmasına ulaşmanız daha kolay olacaktır. Araç içi sigorta panelide yukarıda tam olarak gösterildigi yerdedir. Not: Bahsi geçen konu Mazda 626 GF-GW (98 model üstü) için geçerlidir.

Ben bulamadım, küllük, bilgisayar klima ışıkları yanmıyor,sigortadan olabilir mi diye düşündüm de

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Bilgisayar klima vs ışığı da yanmıyor, onların sebebi ne olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani oranın aydinlatmasina nasıl ulaşılır

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Zor degil hocam. 2 adet pirinç lamba ile çözülüyor. lambanın nasıl oldugnu ögrenemk isterseniz küllük aydınlartmasındaki lamba en kolay söküleni. facebook.ta bir gruptada sorulmuş orada resim paylaşmıştım.
Ayrıyeten klima-kalorifer aydınlatmasıyla ilgili forum içerisinde de anlatım var.
sorun yaşarsanız yardımcı olurum.

Klima ışığı baya zor bir yerde bugün usta sökerken gördüm

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Zor degil hocam. 2 adet pirinç lamba ile çözülüyor. lambanın nasıl oldugnu ögrenemk isterseniz küllük aydınlartmasındaki lamba en kolay söküleni. facebook.ta bir gruptada sorulmuş orada resim paylaşmıştım.
Ayrıyeten klima-kalorifer aydınlatmasıyla ilgili forum içerisinde de anlatım var.
sorun yaşarsanız yardımcı olurum.
Küllük aydınlatmasıyla ilgili bir foto da buraya rica etsek?

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Geçenlerde söküp yeni lambaları takmıştım, ancak resimler silmişim, telefonda bi bu resim kalmış Can @aurora.
Kırmızı bantla sardıgım yer küllük lambası. tırnaklı ve dip duyu cevrilerek cıkartılıyor. Sıcaklık ve hız ayarının oldugu yerdeki iki lambada klima tuşu ve cam rezistans dügmesinin tamaltındalar. siyah ön panelin yanlarında kücük parçalar var tırnaklı. Sökmesi basit Resimleri silmişim telefonda yer acmak için :/

ekleme: ayrıca küllük lambasıdan küçük bi led lamba ile bardaklıgın oraya aydınlatma yapmıştım. Fazla parlak geldiginden sökmüştüm. tam olarak o kırmızı bantla sardıgım yer.

44502

Üst Alt