İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

Tical

Katılımcı
Yazayım üstadım. Ramazanlik bir gerilim filmi; Sessiz bir yer .
İnsan ırkının kökünü kurutmak üzere olan bilinmeyen bir canavar türü ile mücadele eden 5 kişilik bir ailenin basindan geçenler. Oyunun tek kuralı var, ses çıkarmamak!
Ekli dosyayı görüntüle 33438
Sahur öncesi film bakıyordum.İzlemeye başladım,bitince yorumlarım.İyi seyirler bana....

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sahur öncesi film bakıyordum.İzlemeye başladım,bitince yorumlarım.İyi seyirler bana....
Çerezlik hocam.Çok beklentiye girmeden izlenebilir.Hoşuna giderse bu sefer gerilim yanı değilde dram yanı ağırlıklı Cargo filmine de bakabilirsin.
Bu filmde yine dünyanın sonu gelmiş.Bu sefer yaratık kaynaklı değil virüs kaynaklı.Klasik zombileşme. Ancak bu filmde bir fark,virüs bulaşmış olan babamız, bebeğine kendi zombileşmeden bir yuva bulmak zorundadır.Beni fotoya bakarken bile duygulandırmayı başarıyor film.
cargo-1526902843.jpg

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ramazanlık bir kaç film daha yazayım.Ama hepsinide sahura kadar olan bölümde izleyiniz.Tümü gerilim.
İlk filmi daha önce paylaştım ama gözünden kaçan olduysa diye takrar yazmakta fayda var.Benim en çok beğendiğim gerilim filmlerinden bir tanesi. 5 macera perest daha önceden planlayıp bir mağaraya girer.Diğer 4 ünün bilmediği bir şey girdikleri mağara planlanan mağara değildir.Film 2 seriden oluşuyor ve her ikiside üst düzey gerilim içeriyor.Umudum yok ama hala 3. yü bekliyorum.
untitled.png

Diğer seri filmimiz bir grup genç kayakcı değil snowboardcunun içlerinden birisinin kaza geçirmesiyle dağda kalıp yakınlardaki boş bir otele gitmesiyle başlıyor.Ne var ki otel boş değildir.Film 3 seriden oluşuyor.
Seytanin-Oteli-1280492119.jpg

Durmak yok,gerilmeye devam :) Bu filme yorum yazmayacağım.Zaten afiştede yazdığı gibi asla bir yabancıyı araca alma.
61334_jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Bir diğer gerilim filminide paylaşmıştım ama tekrar etmeden geçemeyecğim,iyi geriyor çünkü.
Dilsiz ve sağır yazarımız yeni romanını ormanın kuytu köşesinde bir evde yazmaya karar vermiş.Ne diye gidersin ki dedirten bir film.
hush_2016_poster.jpg

Bu kadar gerilim yetmez birazda korkalım diyorsanız buyrun;
MV5BMjI5MTg1Njg0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNzg2Mjc4Nw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Nedir bu gerilim filmlerinden beklentiniz arkadaş, ben afişlere bakıp açıklamaları okurken gerim gerim geriliyorum... :)
Abi gecenin bir vakti başka tarz olmuyor.Uyuyakalıyorum çoğu zaman.Ama bunlar uyutmuyor.Birde tarz meselesi,misal ben hayatta daha komedi filmi açıp izlemişliğim yoktur,sadece tv de denk gelecekte o zaman.Şöyle düşünüyorum ben; Film dediğin gerecek,müzik dediğin koyacak :)

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
“ Baby Driver “

Çıkış tarihi : 30 Haziran 2017

Konusu :

Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır...
Edgar Wright imzalı aksiyon filmi Baby Driver, Wright'ın yönetmenliğini yaptığı müzik klibi “Blue Song”dan ilham alıyor. Filmin kadrosunda Ansel Elgort, Kevin Spacey, Jon Hamm, Lily James, Eiza Gonzalez, Jon Bernthal ve Jamie Foxx yer alıyor.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ramazanlık bir kaç film daha yazayım.Ama hepsinide sahura kadar olan bölümde izleyiniz.Tümü gerilim.
İlk filmi daha önce paylaştım ama gözünden kaçan olduysa diye takrar yazmakta fayda var.Benim en çok beğendiğim gerilim filmlerinden bir tanesi. 5 macera perest daha önceden planlayıp bir mağaraya girer.Diğer 4 ünün bilmediği bir şey girdikleri mağara planlanan mağara değildir.Film 2 seriden oluşuyor ve her ikiside üst düzey gerilim içeriyor.Umudum yok ama hala 3. yü bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 33477

Diğer seri filmimiz bir grup genç kayakcı değil snowboardcunun içlerinden birisinin kaza geçirmesiyle dağda kalıp yakınlardaki boş bir otele gitmesiyle başlıyor.Ne var ki otel boş değildir.Film 3 seriden oluşuyor.
Ekli dosyayı görüntüle 33478

Durmak yok,gerilmeye devam :) Bu filme yorum yazmayacağım.Zaten afiştede yazdığı gibi asla bir yabancıyı araca alma.
Ekli dosyayı görüntüle 33479

Bir diğer gerilim filminide paylaşmıştım ama tekrar etmeden geçemeyecğim,iyi geriyor çünkü.
Dilsiz ve sağır yazarımız yeni romanını ormanın kuytu köşesinde bir evde yazmaya karar vermiş.Ne diye gidersin ki dedirten bir film.
Ekli dosyayı görüntüle 33481
Bu kadar gerilim yetmez birazda korkalım diyorsanız buyrun;
Ekli dosyayı görüntüle 33480
ilk film The Descent in 2 bölümünü izlemiş daha sonra da tatile gitmişim, her şey iyi güzel tekneden atladık yüzüyoruz falan rehber demez mi şimdi buradaki mağaraya yüzerek gireceğiz ...mağara 3 bölümden oluşuyor ve gittikçe ışık daha da azalıyor..ilk bölüm minik yusuf ikinci bölüm kurmacalar ile çoğalan yusuf 3. oda geçecekken lennnnn çıkıyorum ben başlarım denizaltı mağaranıza :D :D

Tical

Katılımcı
Le Petit Prince (2015) - IMDb Bu geceki filmim bu bitince yorumlarım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Veli abi sen bu türü sevmiyorsun anladığım kadarıyla.Ne tür film sevdiğini söylersen tavsiyede bulunabilirim.:)
Küçük Prens kitabıda var.Kitabını okuyanlar için dahada anlamlı olacağını düşünüyorum.Animasyonları severim,bunuda beğendim.Tavsiye ederim.

Bu gece için film tavsiyelerinizi değerlendirebilirim.

Son düzenleme:

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Küçük Prens kitabıda var.Kitabını okuyanlar için dahada anlamlı olacağını düşünüyorum.Animasyonları severim,bunuda beğendim.Tavsiye ederim.

Bu gece için film tavsiyelerinizi değerlendirebilirim.
Yukarıdaki 8 filmi izlemismiydin hocam?

Tical

Katılımcı
Abi The descent izlemiştim hayal mayal hatırlıyorum.Sınısterda aynı şekilde.Otostopçuyu hatırlamıyorum.Diğer filmlerden kıvılcım alamadım.En azından bu gece listemde yoklar.Bugun hangi filmi izlediniz başlığından araştırmalarım sürüyor.Aslında geçen gece "her" diye bir filme başlamıştım ama bitirememiştim film bulamaz isem onu bitirmeyi düşünüyorum.

Üst Alt