İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Arif ve 216 ya gittik ailecek... Cem Yılmaz sizi bambaşka dünyalarda güldürüyorsa ve 90'lı yılları dolu dolu yaşadıysanız, film manyak olmuş diyebilirim...

Yoksa 15 yaşındaki oğlum gibi, ben beğenmedim diyebilirsiniz. Bu filmde günlük kullanımdaki küfürün dozu biraz fazla olmuş sadece.

:)

Bayraktar

ve Cemşid, bi' de Mavi
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Arif ve 216 ya gittik ailecek... Cem Yılmaz sizi bambaşka dünyalarda güldürüyorsa ve 90'lı yılları dolu dolu yaşadıysanız, film manyak olmuş diyebilirim...

Yoksa 15 yaşındaki oğlum gibi, ben beğenmedim diyebilirsiniz. Bu filmde günlük kullanımdaki küfürün dozu biraz fazla olmuş sadece.

:)
Küfür fazlaysa hayata dair o kadar çok yaklaşım olmuştur bence... :) Korsan'ı çıktıysa yarın bir Çankaya'ya gideyim ben. :p

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
@domestos Veli Baba, çekirdeğin bitmeden bu filmi de seyrediver:)
Gerçek hikayeden alıntı bir film:) Valla öyle ya.
Şaka bir yana filmimizde aşırı otoriter müdürümüzun okulunun ( daha doğrusu islahhanenin), denizci gencin okula gelmesiyle uğradığı değişikliği ve yapılan zulme baskaldirisin ( çok devrimci gördüm kendimi, tobe tobe) hikayesi anlatılıyor. Kuzeyin soğuğu ve yükselen sanırım Norveç filmlerinden güzel bir örnek. Ailecek izlenebilir bir film.
"Şeytan Adasının Kralı" Ekli dosyayı görüntüle 24456
Çocuk öldü ya tam özgürlüğe kavuştu derken..

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yokmu şöyle ailecek izlenebilir güzel bir film?
@ezmocesteri , @incirinaltı pusucular birazda siz yazın.
Hafızam kitap film adı konusunda çok kötü, sana önereceğim filmi de kesin izlemişsindir :)
Bi film var zeta jones ile Sherlock'un yardımcısını oynayan dr oynamıştı,bi bakayım adına...

Acı reçete...
İzlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim..

halle berry, yangında kaybettiğimiz şeyler...

Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Çokca eleştiri aldı ama Arif V 216 filmi bence gayet başarılıydı. Bolca güldüm özellikle filmin ilk yarısında.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Çokca eleştiri aldı ama Arif V 216 filmi bence gayet başarılıydı. Bolca güldüm özellikle filmin ilk yarısında.
Anlatılan dönemi bilmeyen haliyle esprileri de anlamıyor, bu yüzden beğenmiyor olabilirler. Akıcı ve sıkmayan espriler bol bol beni de güldürdü. Ama Sadri Alışık ile Kerem Alışık'ın veda sahnesi yoğun duygusallık içeriyor.

Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Anlatılan dönemi bilmeyen haliyle esprileri de anlamıyor, bu yüzden beğenmiyor olabilirler. Akıcı ve sıkmayan espriler bol bol beni de güldürdü. Ama Sadri Alışık ile Kerem Alışık'ın veda sahnesi yoğun duygusallık içeriyor.
Aynen o veda sahnesi gerçekten bitirdi gözleri doldurdu

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Daha önce paylaşılmadı sanırım. Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan film inanılmaz öyküsü ile sizleri büyüleyecektir. Sonu inanılmaz duygusal.

Ekli dosyayı görüntüle 27723

Ekli dosyayı görüntüle 27724
Az önce izledim. İleri derece de matematik dehası olan küçük kızın hikayesini anlatıyor. Sıkılmadan izlenebilir.
Gift filmi gibi filmlerin (aile filmi gibi duran) içine abuk subuk sahne neden koyarlar anlamıyorum.
Hafızam kitap film adı konusunda çok kötü, sana önereceğim filmi de kesin izlemişsindir :)
Bi film var zeta jones ile Sherlock'un yardımcısını oynayan dr oynamıştı,bi bakayım adına...

Acı reçete...
İzlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim..

halle berry, yangında kaybettiğimiz şeyler...
Acı reçete ki, Sherlock un yardımcısı diye bahsetip hatirlamadigin aktör için geberiyorlar hocam,bende Zeta Jones a.
Hale berry in o filmini izlememistim. Müstehcenlik içerir mı?

Ben de boş geçmeyim, bir Kore filmi daha ekleyeyim.
Bu filmde gayri meşru ilişkisi olan dedektif, kirigindan gelen telefona bakarken kaza yapıp kızını kaybeder. Karısına durumu açıklayamaz. Bir gün eve dönen karisinin hallerinden şüphe eder ve ertesi gün bulunan cesedin olay yerinde karısına ait ipuçları görünce olayı örtbas etmek için çaba sarf eder. Film Kore olunca herşey bu kadar basit değildir. Akıcı ve gizemi ile izlenmeyi hak eden basarili bir yapım. Filmde müstehcen görüntü yok ama söz var.
"Saving My Wife"
images (1).jpeg

Üst Alt