İnsaflı Kaporta Boya Ustası Tavsiyeniz var mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İstanbul gibi bir düzende, bire bir tanıdık olmadıktan sonra uygun fiyata her hangi bir şey yaptırmak/almak çok zor.

Parası ile işini gördüğüne şükreder hale geldi insanlar.

Son düzenleme:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Sanayide 20bin verilen fiyat, serviste en az 40bin verilir tahminimce.. Bu arada benim dediğim yer de tanıdık. Arkadaşım sorun olursa düzelttiririz vs. dedi.
Siz yine de yetkili servislere gidin. İlla mazda olmasına gerek yok. Ben mesela Hyundai Yetkili Serviste boyattım. ATA Hyundai, ATA Subaru, servisler tek el aslında ama ayrı ayrı yerdeler. Hyundai boya işçiliğini bildiğim için orayı tercih ettim. Tabi iş yerimle yanyana olması da bir etken :D
Tanıdığı ticarette tanırsın derler :D Kurumsal kurumsaldır derim çekilirim, garantisi bizzat benim diyene yanaşmam

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Boyacılarla uğraşacağına kaplama yaptır geç. İyi bir kaportacıya sağını solunu yaptır, sonra direkt kaplamaya. Hem 2 günde çıkar, hem 1 ay sanayi tozu içinde kalmaz. 2 metrede yedek folyo alıp kenara koyarsın mis gibi çıkar ortaya.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Siz yine de yetkili servislere gidin. İlla mazda olmasına gerek yok. Ben mesela Hyundai Yetkili Serviste boyattım. ATA Hyundai, ATA Subaru, servisler tek el aslında ama ayrı ayrı yerdeler. Hyundai boya işçiliğini bildiğim için orayı tercih ettim. Tabi iş yerimle yanyana olması da bir etken :D
Tanıdığı ticarette tanırsın derler :D Kurumsal kurumsaldır derim çekilirim, garantisi bizzat benim diyene yanaşmam

İşin tuhafı, ne Telsim kaldı ne de Ünitel... :hhhhhh:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
İşin tuhafı, ne Telsim kaldı ne de Ünitel... :hhhhhh:
İşin bu boyutunda garantisiz ürünleri tercih ediyorum :D oneplus 7t pro almıştım ilk çıktığında 4500'e garantilisi 9 bindi :D Yani kendi telefonumun garantisi bizzat ben olmayı tercih ediyorum. Bozulursa sorgusuz sualsiz yenisini tekrar alabilirim :D:DD:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İşin bu boyutunda garantisiz ürünleri tercih ediyorum :D oneplus 7t pro almıştım ilk çıktığında 4500'e garantilisi 9 bindi :D Yani kendi telefonumun garantisi bizzat ben olmayı tercih ediyorum. Bozulursa sorgusuz sualsiz yenisini tekrar alabilirim :D:DD:
Vergiden kaçınmak lazım tabe... Fazladan mülteci beslemeye gerek yok zaten... 7-8 tane telefonu bu yöntem ile aldım, kullandım sattım. Garantilik bir durum olmadı çok şükür.

Üst Alt