İlk Mazdam; Karam Bitter

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Selamun Aleykum Arkadaşlar,

Yüce rabbim nasip etti bayram öncesi ilk Mazdamıza kavuştuk :) Olaylar çok hızlı gelişti, aslında yakın zamanda araç almayı düşünmüyordum.Hem evin taksitleri hem de çalıştığım şirketin aracını özel işlerimde kullanabildiğim için araç ihtiyacı çok yoktu.Sadece ilanları takip ediyordum.Sonra bir kaşıntı tuttu :D(Şimdi iyiki tutmuş diyorum)

Herşey bir mesajla başladı arkası çorap söküğü gibi geldi.Pazarlık yapıldı, kapora gönderildi.Aracın satışını gectiğimiz hafta Cuma günü aldık.Mersin'den kazasız belasız aracı İzmir'e getirdik.

Araç 2012 model 90 bin km'de dizel impressive paket, ilk defa kullanmak nasip oldu Mersin-İzmir arası tecrübe ettiklerim performans ve yol tutuş tam beklediğim gibi yalıtım konusunda ise beni rahatsız etmedi.Symbol'den geçtiğim için onun etkisi var :D Yakıt konusunda memnun kaldım fulleyip, yakıt ışığı yandığında 1030 km yol yapmıştım.(45 lt.)

Bir parantez de aracın eski sahibi için açmak istiyorum.Bizi çok güzel karşıladı.Fiyat konusunda hiç üzmedi :p
Hatta işi olduğu için aracı bana bırakıp işim var diyip gitti.Sadece kapora göndermiştim hanımla göz göze geldik ne iş diye :D Tabi adam gitti.Biz de aracı alıp expertize gittik.Akrabaları dolaştık :) Akşam 17:00 gibi buluştuk tekrar notere gittik satışı yaptık.Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Sağlıcakla kalın.

IMG_20170830_142554.jpg
IMG_20170830_143349.jpg

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tam bayram şekeri olmuş:) kazasız belasız binersin inşallah kardeş. Yalnız, mersinlere gelmişsin de bir haber etmedin alacağın olsun. Neyse hayırlı olsun tekrar ;)
Abi inan aklımdaydın ama o kadar çok akraba vardı ki sürede kısıtlı olunca arayamadım.Kusura bakma iyi dileklerin için çok teşekkür ederim:)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Vay vay vay çok sevindim fatih kardeşim.böyle güzel bir mazda olmasına da ayriyeten sevindim..bayram öncesi çok güzel olmuş valla.şimdi bayram daha da bir güzel geçer inşallah.geçen oğuzhann düğününe geldiğimiz zaman @domestos veli abi ne kadar mazda sevdalısı olduğunu anlatmıştı.:Dmazda sevdalısına da bu yakışır zaten..
Hayırlı olsun rabbim güzel günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..:harika::harika:

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Abi inan aklımdaydın ama o kadar çok akraba vardı ki sürede kısıtlı olunca arayamadım.Kusura bakma iyi dileklerin için çok teşekkür ederim:)
Sağlık olsun, sıkıntı yok :) sanıyorum 2012de makyajla birlikte ses yalıtımında da iyileştirmeler yapıldı. O yüzden daha iyi olmuş. Konuyu görünce sevindim cidden :) güle güle binersin inşallah

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Vay vay vay çok sevindim fatih kardeşim.böyle güzel bir mazda olmasına da ayriyeten sevindim..bayram öncesi çok güzel olmuş valla.şimdi bayram daha da bir güzel geçer inşallah.geçen oğuzhann düğününe geldiğimiz zaman @domestos veli abi ne kadar mazda sevdalısı olduğunu anlatmıştı.:Dmazda sevdalısına da bu yakışır zaten..
Hayırlı olsun rabbim güzel günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..:harika::harika:
Evet çok güzel bir zamanda nasip oldu.Hatta İzmir'e dönerken aracta hiç yabancılık çekmedim sanki uzun yıllardır bizimle birlikteymiş gibi :)

Güzel dileklerin için çok sağ ol kardeşim Mermi'ye selam :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kendim almış kadar sevindim, maşallah. Farklı ve hoş bir alışveriş olmuş :) Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkür ederim hocam :)

Sağlık olsun, sıkıntı yok :) sanıyorum 2012de makyajla birlikte ses yalıtımında da iyileştirmeler yapıldı. O yüzden daha iyi olmuş. Konuyu görünce sevindim cidden :) güle güle binersin inşallah
Allah razı olsun.Araç yalıtımı konusunda hanım ve çocukta yanımdaydı o yüzden yalıtıma çok dikkat edememiş olabilirim:koptum::koptum:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayırlı olsun Allah içinize sindirsin. Km dizel için çok iyi. Güle güle mutlu mesut günlerde kullanın.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt