İlgi Çeken Fotoğraflar

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hocam öyle bir konu açmışınki benim zamanında derlediğim çok özel fotoğraflarım var enfes bir ara paylaşırım :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hocam öyle bir konu açmışınki benim zamanında derlediğim çok özel fotoğraflarım var enfes bir ara paylaşırım :)
Kesinlikle paylaşmalısın, fotoğraflara bayılırım. Ama fotoğrafla ilgili bilgilendirme olursa çok harika olur.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok güzel kareler yakalamışsın tebrikler, bunları görünce pahalı telefona almak yerine pahalı bir makine mi alsam diyorum ama Veli abinin dediği gibi bir köşede durup bekleyecekse ne anlamı var :-\

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Çok güzel kareler yakalamışsın tebrikler, bunları görünce pahalı telefona almak yerine pahalı bir makine mi alsam diyorum ama Veli abinin dediği gibi bir köşede durup bekleyecekse ne anlamı var :-
Ben şuan tamamen amatör takılıyorum ama seneye nikon alasım var bütçe ayarlamam lazım aldımmı en az 3 lens almam gerek [emoji20]

Tapatalk

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Gelde Ara Güler'e hak verme... ::)

İkinciyi dslr diye tahmin etmiştim oysa, yanılmışım...

Bu tarz çalışmaların varsa eğer, forumda kendine konu aç ve bizi bu güzelliklerden mahrum etme... :)
Çok fazla yok üstüne düşmüyorum bazı zamanlarda denk geliyo yakalıyorum diyelim , ama slr alırsam açarım bir konu [emoji4]

Tapatalk

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İkisini aynı anda alabilecek bütçem şimdilik yok, galiba iyi bir telefon alıp fotoğraflara bu şekilde devam edeceğim.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Buraya geçerken uğradım çok güzel, ama gece görüntüsü bir başka güzelmiş O0

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İnşallah geliriz, çok uzak değil sonuçta, bu teklifi not alalım bir kenara ;)

Üst Alt