Satılık Hot Wheels Mazda Serisi

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Arkadaşlar forum üyelerine özel, sınırlı sayıda Hot Wheels Mazda araç serisi. İster kendiniz için ister çocuğunuz için güzel bir araç serisi. Bu şekilde eski seriye ait araçların bulunduğu lootlar kolay bulunmamakta olup fiyatları yüksek olmaktadır. Modeller sıfır, açılmamış kutulu olarak gönderilecektir.

Loot 6 araçtan oluşmakta olup satın alan kişinin isteğine göre de 6'ncı araç fotoğrafta bulunan efsane modellerden Toyota AE86 veya Subaru Impreza olacaktır.

Lootun fiyatı 90 TL ve kargo alıcıya ait olup modeller sınırlı sayıdadır.

57181

6'ncı araç aşağıdaki iki araçtan isteğinize göre birisi gönderilecektir.

57182

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Ben talibim Yakup,junior a karne hediyesi mahiyetinde olur :)
6 araç toplam 90 TL değil mi?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Güzel olur karne hediyesi JDM set. 6 araç 90 TL, özelden kargo bilgisi gönderirsen bugün kargoya veririm. Ayrıca 6'ncı araç Subaru mu yoksa AE86 mı olsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana özel bir Subaru set yapayım o zaman :D
Peco yokmu :huhuu:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Peco hiç denk gelmedi bana muhtemelen lisans anlaşmaları yok, majorette markasına bulunabilir.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
@hagakure abi hot wheels peugeot modeli çıkartmıyor o sebeple bulamazsın.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Tamam bu haftanın kargolar yola çıktı, hafta içi senin siparişle birlikte yenileride yollayacağım. Sana zahmet özelden kargo bilgilerini atarmısın.

Ayrıca sizden ricam anlaşmalı kargo var ise kod vermeniz veya PTT kargoyu talep etmeniz olacak aksi halde yüksek kargo çıkıyor ve insanın zoruna gidiyor.

Geçen @Murat Yılmaz dan ürün aldım kargo parası evlat acısı gibi koydu valla, sizde aynı sorunla karşılaşmayın o_O

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tamam bu haftanın kargolar yola çıktı, hafta içi senşn siparişle birlikte yenileride yollayacağım. Sana zahmet özelden kargo bilgilerini atarmısın.

Ayrıca sizden ricam anlaşmalı kargo var ise kod vermeniz veya PTT kargoyu talep etmeniz olacak aksi halde yüksek kargo çıkıyor ve insanın zoruna gidiyor.

Geçen @Murat Yılmaz dan ürün aldım kargo parası evlat acısı gibi koydu valla, sizde aynı sorunla karşılaşmayın o_O
Şartlar uyuyorsa; PTT ile adres teslimi değil de, şube teslimi çalışmak en uygunu... Kargolarda tek bir dosya için 25-35₺ talep ediliyor. Ptt'de şube teslimi 12 lira.

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Tamam bu haftanın kargolar yola çıktı, hafta içi senin siparişle birlikte yenileride yollayacağım. Sana zahmet özelden kargo bilgilerini atarmısın.

Abi bilgileri attım sana özelden :)

Brkm

Sessiz
Merhaba elinizde kaldı mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba elinizde kaldı mı acaba

Üst Alt