Mazda 3 BL (2009-13) Hız Sabitleyici - Cruise Control Montaj Kılavuzu

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhabalar herkese. Aracım 1.6 dizel Mazda 3 BL kasa 5 vites olan touring model. Hız sabitleme ihtiyacım var ama elim çok yatkın degil bu işlere. hız sabitleme ekipmanını alsam adanada oto elektrikçi yapabilir mi? Ayrıca Mazda servisinin böyle bi hizmeti var mı gitsem aracıma takarlar mı? Adana - Şırnak Arası uzun yolculuklar yapıyorum hız sebitleme önemli bir konu benim için. Şimdiden çok teşekkürler.

Zaten aktivasyon için servise uğramanız şart. Montaj 30 dakika sürer, aktivasyon 5 dakika. Montajı eli yatkın herkes yapabilir. Düşünürseniz çıkma tam set olarak elimizde var.

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Adana'da Ata Mazda Özel Servisi var hız sabitleme montajı yapıyorlar. Ali usta değil de oğlu Mustafa ilgileniyor bu konuyla daha çok. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

kumlu01

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Zaten aktivasyon için servise uğramanız şart. Montaj 30 dakika sürer, aktivasyon 5 dakika. Montajı eli yatkın herkes yapabilir. Düşünürseniz çıkma tam set olarak elimizde var.
Çok teşekkürler hocam. Setin fiyatını öğrenebilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adana'da Ata Mazda Özel Servisi var hız sabitleme montajı yapıyorlar. Ali usta değil de oğlu Mustafa ilgileniyor bu konuyla daha çok. Arayıp bilgi alabilirsiniz.
teşekkürler gün içinde arayıp bilgi alacağım.

kumlu01

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Adanada ki mazda özel servisi aradım parça bulunmuyormuş. Sadece montaj için 1000₺ istediler. Şuan için hem o kadar müsait degilim hemde Şırnaktayım. Durumum oldugunda sizinle iletişime geçerim çok teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adanada ki mazda özel servisi aradım parça bulunmuyormuş. Sadece montaj için 1000₺ istediler. Şuan için hem o kadar müsait degilim hemde Şırnaktayım. Durumum oldugunda sizinle iletişime geçerim çok teşekkürler.
Her geçen gün her şey artıyor, tavsiyem en azından kiti alın ileride bir şekilde montajı da halledersiniz.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Montaj için çok yüksek ücret istemişler. Buralarda olsaydınız montajını da yapardık.

Üst Alt