Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle Rx-8 Alıyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Siyah kaplama mı?

Nasip olursa eğer, hemen "gülün rengi"ne döndür bence...

Tekrar hayırlı olsun. Her şey yolunda çok şükür.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
O güzel kırmızı kapatılıp siyah kaplama yapılırmı yav :) Hayırlı olsun şimdiden. Motor yenide olsa kompresyon değelerini ölçtürün diyeceğim ama wankelin kompresyonu normal araçlar gibi ölçülmüyor servis ölçebilirmi bilmiyorum.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yavaş yavaş koleksiyon tamamlanıyor ;) Garaj'da başka ne eksiğimiz kaldı :D

[member=550]Mazdaist[/member] Kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah, gerçekten bu tarz araçlar hepimizi heyecanlandırıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forumu takip eden, kimde ne var biliyor... Ama böyle bir çalışma yaparım diyorsan da; kolay gelsin derim...

Zamanında üyeleri bölgelere göre ayırın dediler yaptık... Hiç bir işe yaramadı henüz.

Her şeyi devletten beklemeyin... ;D

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Forumu takip eden, kimde ne var biliyor... Ama böyle bir çalışma yaparım diyorsan da; kolay gelsin derim...

Zamanında üyeleri bölgelere göre ayırın dediler yaptık... Hiç bir işe yaramadı henüz.

Her şeyi devletten beklemeyin... ;D

HAYIRLI UĞURLU OLSUN RX-8 İNŞALLAH HOCAM...

Elbet birgün yarar işe Veli abi...
Belki yarın, belki yarından da yakın :)
Daha çok buluşmalar yapılacak forumumuzda, buradan faydalanırız ne güzel.
Fikir iyiydi... Uygulamalar da iyi olacaktır İnşallah abi. O0

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Üyeleri arama bölümünden aracına göre arayabiliyorsunuz ;)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Hayirli olsun darisi bana ve isteyen herkese insallah hayirlisiysa tabii :) ileride bir cilginlik yapip ikinci arac olarak almayi cok isterim ( ne kadar ileri bilmiyorum ama belki antika diye alirim 40 yil sonra :D) parayi bir sekilde bulduk diyelim ama vergisi kaskosu sigortasi gozumu korkutuyo ikinci arac Turkiye sartlarinda oldukca luks maalesef :p

selmazda

Katılımcı
Hayırlı olur inşallah arkadaşım. Sıradışı bir araç gerçekten. Bakımı zor olduğu için herkesin harcı değil. Meraklı olmak lazım.

Sizce hangisi? Wankelli R8 mi yoksa yeni gelecek fiyatı düşen, 1.5 motorlu MX-5 mı alınır? R8 üretimi bittiği için birkaç yıl eski model olacak MX-5 ise en son model.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olur inşallah arkadaşım. Sıradışı bir araç gerçekten. Bakımı zor olduğu için herkesin harcı değil. Meraklı olmak lazım.

Sizce hangisi? Wankelli R8 mi yoksa yeni gelecek fiyatı düşen, 1.5 motorlu MX-5 mı alınır? R8 üretimi bittiği için birkaç yıl eski model olacak MX-5 ise en son model.

İkisi de farklı isteklere hitap ediyor bence... Uysal bir kedi istenirse MX-5 olur, vahşi bir kaplan için RX yeter. ;)

selmazda

Katılımcı
İkisi de farklı isteklere hitap ediyor bence... Uysal bir kedi istenirse MX-5 olur, vahşi bir kaplan için RX yeter. ;)

İkisinde de deneyimim yok. RX-8 hakkında internetten baya okumuştum, çok zevkli olduğu aşikar. Motor sesi baya kuvvetli galiba. İnternetten bir dinleyeyim bari.

Peki MX-5 çok mu sakin yani? Motor sesi yok mu fazla? Basarsan bağırıyordur, ama RX-8 kadar değil sanırım?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İkisinde de deneyimim yok. RX-8 hakkında internetten baya okumuştum, çok zevkli olduğu aşikar. Motor sesi baya kuvvetli galiba. İnternetten bir dinleyeyim bari.

Peki MX-5 çok mu sakin yani? Motor sesi yok mu fazla? Basarsan bağırıyordur, ama RX-8 kadar değil sanırım?

Kedinin de kuyruğuna "basarsan" bağırıyor, hatta tırmalıyor abi... :D

Üst Alt