Mazda 323 BA (1994-98) Geri Vites Müşürü Hakkında

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
İyi akşamlar abiler. Bu hafta arabanın muayenesi var her şeyim sıkıntısız gibi duruyor şimdilik tek bir şey hariç kopan geri vites müşürü. Geçenlerde birisiyle denk geldiğim de demişti kablolar açıkta kopuyor sürekli bıktım diye şikayet ediyordu müşürün yenisi iyi para kabloyu dipten lehimlesek olur mu? Kablolar ne kadar içeri giriyor bilmiyorum sökmekte zor geliyor havalar yüzünden. Fikri olan varsa çok makbule geçer

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Akşam vakti bir işe girdim ilk başta olmasa da ikinciye hallettim işi. @HakanEMRE bu gün aklımda ki soruyu cevapladı bende cesaretle giriştim. Malum araç altına yatmak cesaret istiyor sehpa filan olmayınca korkutuyor insanı. Velhasıl elektronik her şeyim çalışıyor bu sorunu da böyle hallettim beni üzmediği için cengaverimi çok seviyorum :) En yakın zaman da arabanın altını temizlemeyi düşünüyorum malum şanzıman yağını bitirmiştim :)
48511
48512
48513

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Benim astinadada kopmuştu , lehimlemiştik.

Ellerine sağlık.

Hücbej

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 familya
Araç Renk ve Tip
Füme
iyi günler benimde geri vites müşüründen yağ damlıyor kendim sokup takabilirmiyim sokunce yag cok fazla akarmi acaba bilgisi olan arkadaşlar varmi

Üst Alt