Bu araç Türkiye'de olsa ne kadar öderdiniz?

• 80 000 ve üzeri

• 60 000 - 80 000 arası

• 40 000 - 60 000 arası

• 20 000 - 40 000 arası

• Hiçbiri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Daha 1000 kilometresini bile tamamlamamış 323'e ait yurt dışı satış sitesinde paylaşılan fotoğrafları, kendi araçlarına restorasyon yapmayı düşünen kullanıcılarımıza yardımcı olması için eklemek istedim. Araç 1990 model 323 ve her şeyiyle orijinal kalmış. Türkiye'deki 323'lerden donanım ve motor olarak farklı olsa da genel hatları itibariyle bir çok konuda yenileme projelerinizde rehberlik edebilir.
1,8 enjeksiyonlu motora sahip olması ülkemizdekilerden en büyük farkı. İkinci olarak sunroof'lu olması ve koltuklardaki kadife yapılı döşemeler dikkat çekiyor. Bunun yanında camlar ve aynalar kumandadan kontrollü değil, manuel ayarlı. Benim görebildiklerim bunlar, siz de farklılıkları ekleyebilirsiniz.
Araç 5000 zł (7000 TL) yenileme ve bakım masraflarıyla fabrikasyon ayarları kazandırılıp trafiğe çıkması için belgeleri alınmış ve yaklaşık 45.000 TL'a satılmış/satılmakta.

Kaynak: klasykagatunku.pl

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bütün karelerini tek tek inceledim Hamdi, ellerine sağlık, senin yazmış olduğun şeyler benim de ilk dikkatimi çeken şeylerdi... Sunroof, manuel cam açma kapamalar, kadife kapı döşemeleri, enjeksiyonlu motor gibi. Ayrıca; direksiyon tasarımı da çok hoşuma gitti ve içimden; "airbag icad oldu, mertlik bozuldu" dedim. :) Airbag'li direksiyonlar bana hormonlu gibi geliyor. :p O devirde bu segment araca enjeksiyonlu motor konulmasını takdir ettim.

Gerçek anlamda (kapalı garaj ve maddiyat) imkanım olsa, bir dakika bile düşünmezdim satın almak için. Bu imkanlar olunca, etiket değeri de önemli olmazdı sanırım. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Harika görünüyor. Sıpa'yı almadan önce bu F kasa 323'lerden çok düşündüm ama önce hanımı ikna etmem gerekirdi sonra kazasız, hor kullanılmamış, kırığı çıkığı olmayan bir araç bulmam lazımdı. Her ikiside zor bir ihtimaldi :) :)

Kasası diri, içinde deformasyon olmayan bir araç bulunsa fotoğraflardaki araç gibi yapma imkanı cok zor değil günümüzde.

Kardeşim 2-3 ay önce sattığı ve ilk sahibinden aldığı 98 model Cabrio BMW o kadar temiz ve diri olmasına rağmen yeni sahibi baştan aşağı kozmetik bakıma sokmuş. Zonguldakta bu işi yapan bir dükkan var. Aracı temizlik icin bıraktığında adam kapı kilitlerini, emniyet kemeri tokalarını bile söküp temizleyip pasta cila atıyordu. Yaptığı işlere hayran kaldım

Sosyal ortamlarda "Garaj Türk" diye arattığınızda görselleri çıkıyor

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
@Bayraktar Konuyu okurken, sıcak bir Ramazan günü karşımda yemek yiyip, kana kana soğuk su içiliyormuş gibi hissettim. Bu gözler çoğumuzun içinde bir yara olsa gerek. Sen neden bizim içimizdeki yaraları kurcalayıp duruyorsun:mad::D:D:D Emeğine sağlık harika bir araç, harika bir paylaşım.

Bu arada ilanlarda bir tane 1.8 vardı bir aralar. Kalkmış galiba. Rengi kahverengiye çalıyordu.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu arada ilanlarda bir tane 1.8 vardı bir aralar. Kalkmış galiba. Rengi kahverengiye çalıyordu.

Ara ara ilana düşüyor. Ben Mazda'yı tanıdığımdan bu yana o araç satılık :)

Onada epey emek verilmiş ama ülkemizde o emeğin karşılığını verecek bir alıcı bulamadı hala...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ara ara ilana düşüyor. Ben Mazda'yı tanıdığımdan bu yana o araç satılık :)

Onada epey emek verilmiş ama ülkemizde o emeğin karşılığını verecek bir alıcı bulamadı hala...
O araç bu araç olabilir mi?

Üst Alt