Mazda 3 BL (2009-13) Emniyet Kemeri Bakımı

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Kemeriniz mi sarmiyor! Ne demek sarmiyor! Öyle bi dunya yok:D
Once esikleri cikariyoruz sonra fitili sokuyoruz daha sonra plastik buyuk parcayi 5 dakkalik is sagolsun @bilalkip ogretti :D
image.jpg

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Muygun

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Esenlikler..

Uygulama için bu videodaki uygulama tarzı bir uygulama yeterli olur mu yoksa sizinki gibi sökmek yeter mi ? Ürünü sipariş ettim fakat videodaki ürünü değil daha değişik görseli olan bir ürün aldım Ürün görselinde bizzat konu mankeninini gördüğümden bu ürünü sipariş ettim :)

Bu ürünü veya benzer uygulama yöntemini deneyen varsa yorumlarını almak isterim..

Sağlıkla kalınız..
Sökmeden videodaki gibi harici uygulama yapılıp denenebilir. Olmadı sökülüp uygulama yapılır.

Muygun

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ürünü sipariş ettim üstadım en geç pazartesi gelir geldiği gibi deneyeceğim hatta mümkün olursa videosunu çekip paylaşacağım. Sökmeye pek cesaret edemedim çünkü :)

Muygun

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ürün az evvel elime ulaştı alelacele otoparka inip hemen denedim. Karanlık ortam ve biraz acelem olmasından ötürü video çekemedim ama herhangi bir parça sökmeden direk çift taraftan üzerine uyguladım. Sertleşme anında gitti. Toplaması daha ilk sıkışta iyileşti fakat benimki biraz fazla sorunlu olduğu için 2-3 defa iç ve dış yüzeye uyguladım gerçekten işe yaradı. Belki sökerek tam en dipten uygulamış olsam fabrika çıkışı gibi mükemmel olacaktı fakat şu an da sorunsuz hızlıca toplamakta.

Hemen sıkıp binmenizi tavsiye etmem malum bir kokusu var şöyle silikon/şeftali karışımı bir koku. Sıkarken beni rahatsız etti kesinlikle bir süre bekleyip havalandırıp binmenizi tavsiye ederim yoksa ciddi bir baş ağrısı yapıyor açıkçası.

Üst Alt