Ekrem Usta'dan RX-8 Resitali

RX8 EKREM USTA

Katılımcı
Araç Markası
Rx8 Mazda
Araç Renk ve Tip
Kırmızı R3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Müsait zamanda gezeriz arkadaşlar. Sorun değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Tek kelimeyle Harika...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RX8 EKREM USTA

Katılımcı
Araç Markası
Rx8 Mazda
Araç Renk ve Tip
Kırmızı R3
katalizörü iptal ettim. bu yüzden ikinci oksijen emisyonu hatalı okuduğu için arıza uyarısı veriyor. ama araç için bi sıkıntı oluşturmuyor .varsın yansın. müşteri araçlarında mutlaka bi şekilde söndürüyorum ama terzi misali bizimksi yanıyor :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
katalizörü iptal ettim. bu yüzden ikinci oksijen emisyonu hatalı okuduğu için arıza uyarısı veriyor. ama araç için bi sıkıntı olmuyor...
Vay be uzman usta olmak böyle bişey işte.
Biz burda ustacıklara ışık yanıyor desek;
- LPG varmı
- Var, Atiker
- O zaman önce tüpçüye göster. der

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
katalizörü iptal ettim. bu yüzden ikinci oksijen emisyonu hatalı okuduğu için arıza uyarısı veriyor. ama araç için bi sıkıntı oluşturmuyor .varsın yansın. müşteri araçlarında mutlaka bi şekilde söndürüyorum ama terzi misali bizimksi yanıyor :D

evet abi aynen (terzi misali) sözün çok dogru bazen bende kendi arabamda bu mudur diyorum zaman olmuyor eksik kalıyor

eline emegine saglık bizim işimiz zevk işi başkasıda bizi ilgilendirmez zevk ve sevgi bir arada anahtara yansıyınca güzel işler çıkıyor ortaya :)

RX8 EKREM USTA

Katılımcı
Araç Markası
Rx8 Mazda
Araç Renk ve Tip
Kırmızı R3
arkadaşlar yanlış yönlendirmiş olmiim sizi sakın. katalitik konvertörden dolayı veya araçta LPG varsa bu yüzden arıza ışığı yanabilir . ama eğerki aracınızda bu ışık yanıyorsa ve performansla alakalı bir sorun varsa . farklı bir arızada söz konusu olabilir,yani aynı ışığın altında bir kaç arıza kaydı çıkabilir. böyle bir durumda mutlaka ehil birine baktırım aracınızı p/c bağlatın. ben aracımı tanıdığım ve hatanın nerde olduğunu bildiğim için önemsemiyorum o_O

Üst Alt