Mazda 626 GF (1997-02) Dönüşlerde Ses Gelme Sorunu

Kartal3210

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkadaşlar bugün mazdamin sorununu hallettim kyota marka komple aks kolu takildi sorunum motor tarafindaki giriştenmiş amartisör taktirmistim 4 ay önce usta amartisörler kasintili takilmis ondan yemis iç aks dedi bizede bu is 300 tlye aks kolu 50 tl iscilid ge mal oldu.

Ekli dosyalar

• 1488384402230-1310942429.jpg
    1488384402230-1310942429.jpg
    108.3 KB · Görüntüleme: 52
Moderatörün son düzenlenenleri:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Arkadaşlar bugün mazdamin sorununu hallettim kyoto marka komple aks kolu takildi sorunum motor tarafindaki giriştenmiş amartisör taktirmistim 4 ay önce usta amartisörler kasintili takilmis ondan yemis iç aks dedi bizede bu is 300 tlye aks kolu 50 tl iscilid ge mal oldu.
Hadi geçmiş olsun hocam...güle Güle kullan.bilgiler için teşekkür ler.

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Rot balansciya ve tamirciye gösterdim, on salıncaklar,rot başı ve akis sorunu dediler, direksiyonu sola kırınca takirti geliyor, onun dışında da gelen ses yok, balansi bozuktu, salıncak ve rot başını balansci söyledi. Şimdi sorum bu ustaciklar doğru mu söylüyor, sadece akis başını değiştirsem yeterli olur mu,

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Sadec Akış başı değişimi yeterli olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muğla Mazda gören referans olarak gideceğimiz kimse var mı, en güvenilir en azından teşhis için

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sadec Akış başı değişimi yeterli olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muğla Mazda gören referans olarak gideceğimiz kimse var mı, en güvenilir en azından teşhis için
Muğla Gören de, en alttaki çalılanından en üstteki Mehmet ve Okan bey'lere kadar herkes işinin ehlidir, yardımcı olurlar.

Üst Alt