Cep Telefonu Tavsiyesi & Yeni Çıkan Telefon Modelleri

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cep telefonu değil ama burada paylaşmayı uygun gördüm.

Honor, ilk etapta Çin'de satışa sunacağı akıllı saati için çarpıcı bir tanıtım afişi yayınladı.

IMG_20181031_095832.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İlk defa görüyorum, çift ekranlı telefon... Ne kadar kullanışlıdır bilemiyorum ama ilginç geldi bana. Cep telefonu teknolojisi ve tasarımının gideceği yön belli olmuş sanırım...

Çift Ekranlı Nubia X Tanıtıldı. Tasarım Harikası Telefon! | MIUI Türkiye Blog
Bunu ilk Meizu'da gördüm haber linkinde de bahsettiği gibi, ama Nubia çok daha büyük ekran yapmış.

Cihazın özellikleri, donanımı ve ön tarafın ekran kasa oranı muhteşem.

Ama ben iki tarafı da ekran olan saçma bir şey kullanmak istemem.

MZYUN

Sessiz
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Samsung Note 9 ile Samsung S9 Plus arasında çok git gellerdeyim. Note 9'un kalemiyle hiç işim olmayacağına eminim. Aradaki bin küsür liralık fark sadece kalem ve çok ufak farklar dışında pek yok gibi duruyor. Kullanan var mı acaba buralarda?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Adamların amacı herşeyi işlemci zanneden bilinçsiz kullanıcıya oynamak.Hani şu elinde orta segment tel ile gezip yarım elmadan bile hızlı stabil diye avunan kesim varya :) Poco buram buram ben orta segmentim diye bağırırken, 5t nin bile eline su dökemez iken 6 t de bunu yapmanın başka bir açıklaması olamaz sanırım :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Samsung Note 9 ile Samsung S9 Plus arasında çok git gellerdeyim. Note 9'un kalemiyle hiç işim olmayacağına eminim. Aradaki bin küsür liralık fark sadece kalem ve çok ufak farklar dışında pek yok gibi duruyor. Kullanan var mı acaba buralarda?
Kalem tecrübeniz var mı bilmiyorum ama kalem kullanmayacaksanız s9 + mantıklı. Ben note 9 tercih ettim fiyatı dışında pişmanlık yaşatacak sikayetim yok ama malum amiral gemi alıyım dediğimizde hepsi marka değeri kadar öpüyor zaten. Bana göre note serisi samsung markasının üzerinde ayrı bir yerde. N11 11 kasım indirimleriyle gayet uyguna alinabilir. S9 da alacak olsanız note 9 da alacak olsanız 11 Kasımı bekleyin ( Kupon takip etmeniz gerekecek) Dolar kurunun bu kadar düşeceğini bilsem 2 ay daha bekleyip 11 Kasımda alırdım tek pişmanlığım bu note9 da.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Xiaomi'nin İngiltere pazarına girişine özel olarak Mi 8 Lite ve Mi A2 modellerini kısa bir süreliğine 1 sterlinden satışa sunması, büyük yankı uyandırdı.

IMG_20181114_193444.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Xiaomi'nin İngiltere pazarına girişine özel olarak Mi 8 Lite ve Mi A2 modellerini kısa bir süreliğine 1 sterlinden satışa sunması, büyük yankı uyandırdı.

Ekli dosyayı görüntüle 39847
Yok artık, ne xiaomimiş arkadaş... :) şakası bir yana bu telefonu 1 sterline alsan bile ülkemizde kullanmak için 500 lira sorma ver parası ödemek gerekiyor...

1 sterlinlik telefona 500 lira hava parası veren insanlar ayda 15 kilo et nasıl tüketmesin... :p :p topluca gut olcaz bu gidişle... :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Şu çoklu kameralar tam olarak ne fayda sunuyor, ne yapıyor bilen birisi aydınlatabilir mi..

Nokia 9 PureView’larda 5 arka kameranın yer alacağı resmi olarak doğrulandı.

IMG_20181119_175440.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
4 arka kamerasıyla dikkat çeken 6.3 inç ekranlı Galaxy A9'un ülkemizdeki başlangıç fiyatı 4.299 TL olarak belirlendi.

IMG_20181121_115503.jpg

Üst Alt