Cep Telefonu Arızaları-Çözümleri (Ortak Konu)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cep telefonumun ekranını kırınca sizden fikir alayım derken ortak bir konu olsun işimize yarar diye düşündüm.

Kullandığım Note 4 telefonun ekranını kırdım yaklaşık bir hafta önce, bir arkadaş aracılığıyla özel servis hizmeti veren bir dükkana gidip görüştüm, ekranın yaklaşık fiyatının (dolar üzerinden) 500 tl olacağını söyledi, belki çıkma düşer diye bir hafta bekledim, şimdi yaptıracağım sıfırını mecburen dedim, abi elimde ekran yok parasını versen bile bulup getirmem zor felan dedi.

İşin özü bana Note 4 Siyah ekranı lazım :D

Son düzenleme:

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Bacanak çok sağlam telefoncu tamir vs. tam usta hemen soruyorum.

Ellerinde yokmus telefoncu gezip Çıkma sorsun diyo 0ı pahalıdır takmasinın anlamı yok dedi. Ortalama 450-500'e yakınmış.

K.B.
K.B.
ezmocesteri

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bacanak çok sağlam telefoncu tamir vs. tam usta hemen soruyorum.

Ellerinde yokmus telefoncu gezip Çıkma sorsun diyo 0ı pahalıdır takmasinın anlamı yok dedi. Ortalama 450-500'e yakınmış.
Aynı şeyin peşindeyim ama çıkma bulmak imkansıza yakın, Ankara da en az 15 telefoncu aradım hiçbirinden olumlu dönüş ya da görüş alamadım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ekran problemi yaşayan ve orijinal olmayan ekran taktıran herkesten şikayet var Bülent... Alidayı ve bilimum internet sitelerinde ekranlar var hatta bazılarını kullanıcılar kendileri de montajlayabiliyor ama eskisi gibi olmuyor diyenler çok. Bu durumu göz önünde bulundurmanda fayda var, yoksa tamamen hayal kırıklığı... :( Geçmiş olsun kolay gelsin.

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Canavar gibi iphone 5s imin ana karti kendi kendine yandi 6 aydor iphone 4 kullaniom icim cok buruk tamir de olmuyo

Üst Alt