Mazda MX-5 NC (2005-15 ) Carbon Fiber Canards

berkowitch

Sessiz
Araç Markası
2013 - Mazda mx-5 2.0i
Araç Renk ve Tip
Siyah - Roadster
GT3 araçlarına özenip benim fırlamaya takmaya heves ettim.Hem biraz daha agresif bir görüntü :mad:hemde tampona koruma olsun istedim:acpsnr:.Güzel bir set bulup siparişi verdim 10-15:okyrm: gün içerisinde geldi bugün de sağ salim taktım, biraz zor oldu ama hallettim.Eğer güzel durduğunu düşürseniz biraz daha ufak tefek şeyler ekleyeceğim.Bunlarda son hali,fikirlerinizi bekliyorum :D

p6gaqz.jpg

NZqdVk.jpg
LbaXPz.jpg

berkowitch

Sessiz
Araç Markası
2013 - Mazda mx-5 2.0i
Araç Renk ve Tip
Siyah - Roadster
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Nereden temin ettin, montajı nasıl yaptın ? Ben de beğendim.
Ali expressten sipariş verdim 4'lü set halinde geliyor.Kendi yapıştırıcısı var üzerinde, tampona monte etmeden önce temizlemek gerekiyor tozdan ve çamurdan.Bandı söktükten sonra yapıştırdım 1-2 dakika sağlam bastırdım oldu.1 gün boyunca su ile temas etmemesi gerek sadece yapışkanı korumak için o kadar.Yabancı sitelerde kullananlara sordum buna benzer parçaları, yıkamada rüzgarda falan sıkıntı olmuyormuş hiç.Şöyle asıldım biraz taktıktan sonra baya sıkı tutuyor :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Rüzgardan ucu kalkmaya başlayana kadar tadını çıkart :) Belli aralıklarla kontrol et, uçup gitmeden müdahale edersin en azından, gümrükte felan takılma oldu mu?

berkowitch

Sessiz
Araç Markası
2013 - Mazda mx-5 2.0i
Araç Renk ve Tip
Siyah - Roadster
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Rüzgardan ucu kalkmaya başlayana kadar tadını çıkart :) Belli aralıklarla kontrol et, uçup gitmeden müdahale edersin en azından, gümrükte felan takılma oldu mu?
Yok valla siparişi verdim 10 gün gibi kısa sürede geldi.Gümrükte 100-150$ dolar üzeri ürünlerde takılmalar oluyormuş onun dışında sorun yokmuş.Abi 3m dedikleri yapıştırıcı var üzerinde uçmaz heralde :D

Üst Alt