Mazda 3 BK (2003-09) Cam Fitili

Nausea

Katılımcı
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Merhaba arkadaşlar. HB Bk modelde, sağ ön camda yukarı kaldırırken birden indirme sorunu yaşıyordum. Kizaktan kaydığı için makara sıkışıp indiriyor sanıyordum ama bir ustaya gösterdiğimde fitilden kaynaklandığını, işlevini yitirdiği için kaymadigini ve sıkısip indirdiğini söyledi. Yağ sürdü ama yine aynı şeyi birkaç kullanımdan sonra yapıyor. Bu parçayı biraz araştırdım ama bulamadım. Bulabileceğim bir yer var mıdır veya diğer araçlardan uyum gösterebilecek var mıdır? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa mutlu olurum. İyi günler.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sizin yürüttüğünüz fikir daha doğru geldi bana da... Ama ustanın teşhisini dikkate alırsak da içimde kalmasın, döşemeyi sökmeden dışarıdan müdahale edeyim derseniz de Liqui Moly'nin GummiPflege ürünü var. Fitilleri besliyor, temizliyor, yağlıyor, ömrünü uzatıyor. Fitillerdeki camın girdiği olukları bununla temizleyebilirsiniz. ;)

Nausea

Katılımcı
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sizin yürüttüğünüz fikir daha doğru geldi bana da... Ama ustanın teşhisini dikkate alırsak da içimde kalmasın, döşemeyi sökmeden dışarıdan müdahale edeyim derseniz de Liqui Moly'nin GummiPflege ürünü var. Fitilleri besliyor, temizliyor, yağlıyor, ömrünü uzatıyor. Fitillerdeki camın girdiği olukları bununla temizleyebilirsiniz. ;)
Ben de öyle düşünmüştüm ama usta kizaga baktı sıkıntı burda değil dedi. Dediğiniz ürünü bir araştırayım teşekkür ederim. Ona göre de çıkma mazdalardan parça bakacağım Ankara'da

Üst Alt