Cam Filmi Hakkında

hus3yn

Katılımcı
arka camı sökmek ince işçilik ister rezidansı elinde kalanı çok gördüm bir kişi dışardan ısıtıcı yada saç kurutma makinesiyle camı ısıtıp bir kişi de içerden yavaşça filmi sökmeli en ideal 2 numara filmdir. ustanın işçiliği iyi olduktan sonra ne kenarlardan atma ne de kabarma olur, bizm buralarda acaı komple 150 tl ye söküp takıyorlar.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
cam filminin önemini sıcakta araba kullanınca daha iyi anlıyor insan, klima çalışsa da güneç direk girdiği için yakıyor:)
guzuya cam filmi yaptırayım diyorum, ama bir taraftan da kış yaklaştığı için seneye yaza doğru da yaptırılabilir gibi
eğer 1-2 hafta içinde yaptırırsam sizlerden tavsiye istiyorum
ankarada nereye yaptırabilirim en temiz?
Llumar, sonax, 3m gibi kaliteye yönelmek bizim guzu için fazla mı lüks olur?
daha ekonomik bir şeye mi yöneleyim?
arka cam rezistansından dolayı sıkıntı yaşar mıyım? :)

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
cam filminin önemini sıcakta araba kullanınca daha iyi anlıyor insan, klima çalışsa da güneç direk girdiği için yakıyor:)
guzuya cam filmi yaptırayım diyorum, ama bir taraftan da kış yaklaştığı için seneye yaza doğru da yaptırılabilir gibi
eğer 1-2 hafta içinde yaptırırsam sizlerden tavsiye istiyorum
ankarada nereye yaptırabilirim en temiz?
Llumar, sonax, 3m gibi kaliteye yönelmek bizim guzu için fazla mı lüks olur?
daha ekonomik bir şeye mi yöneleyim?
arka cam rezistansından dolayı sıkıntı yaşar mıyım? :)

Abdulkadir görüşelim.

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
insan yaptırsam mı yaptırmasam mı derken zaman geçiveriyor.
böyle böyle 2 yaz geçti :) şimdide acaba arabayı değiştirir miyim.(bu pahalılıkta nereye değiştiriyorsak:)
bu kadar zaman yaptırmadık. şimdi yaptırsam 3-5 ay sonra satsam tam fayda sağlayamam gibi kafada sorular.:confused:

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
insan yaptırsam mı yaptırmasam mı derken zaman geçiveriyor.
böyle böyle 2 yaz geçti :) şimdide acaba arabayı değiştirir miyim.(bu pahalılıkta nereye değiştiriyorsak:)
bu kadar zaman yaptırmadık. şimdi yaptırsam 3-5 ay sonra satsam tam fayda sağlayamam gibi kafada sorular.:confused:
kışın çok ihtiyaç duyacağın bir şey değil, baharda tekrar değerlendirebilirsin

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
ortalama film fiyatı 150 tl civarıdır. tabi burda montaj temizlik önemli bir de her 1 numara film aynı degil bazı bir numaralar var çok koyu diger 1 numara çok açık bunu da siz görüp cama tutup karar vericeksiniz ..

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Konuya bir güncel çekelim.

Twingo için kapı camları açık renk, ön cama aşırı şeffaf bir cam filmi düşünüyorum. Yakın zamanda yaptıran veya yıllardır kullanıp da memnun kalanlardan öneriler rica edebilirim. Twingo ön camdan memnun kalırsam Mazda'ya da yaptıracağım.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@aurora ön cam için oto camcılarda şeffaf bir film var, onu tavsiye ederim. En açığı bu abiii dedikleri film bile sıkıntı yaratabilir. Kapılara ise uygun fiyatlı ama güzel işçilikli herhangi bir film çektir yeterli olur. Çizilmez film 10 yıl garantili lafına tonla para verme ;)

Bu mesajı iyi oku (ilk aldığımda İzmir dönüşü ön cam hiç sıcak vermiyor diye düşünüyordum) ;

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
@aurora ön cam için oto camcılarda şeffaf bir film var, onu tavsiye ederim. En açığı bu abiii dedikleri film bile sıkıntı yaratabilir. Kapılara ise uygun fiyatlı ama güzel işçilikli herhangi bir film çektir yeterli olur. Çizilmez film 10 yıl garantili lafına tonla para verme ;)

Bu mesajı iyi oku (ilk aldığımda İzmir dönüşü ön cam hiç sıcak vermiyor diye düşünüyordum) ;
Kendi filmcimde her zaman çektirdiğim acık renkli ön cam filmi vardı elinde bitmiş ve en son aracıma cektirememiştim özellikle uzun yolda cok yardımcı oluyordu neyse bir filmciye girdim en acığını ve en kalitelisini cektirdim ama gece görüşü berbat hemen söktüm(filmi çeken hacı dayı ürünün cok kaliteli olduğunu gece sorun yaratmayacağını söylemişti ama ürün pek iyi değilmiş hacı dayı kazıkladı bizi :komik:)
Önerebileceğiniz ön cam filmi varmı gece görüşünü engellemeyecek ve güneşten iyi koruyacak :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Kendi filmcimde her zaman çektirdiğim acık renkli ön cam filmi vardı elinde bitmiş ve en son aracıma cektirememiştim özellikle uzun yolda cok yardımcı oluyordu neyse bir filmciye girdim en acığını ve en kalitelisini cektirdim ama gece görüşü berbat hemen söktüm(filmi çeken hacı dayı ürünün cok kaliteli olduğunu gece sorun yaratmayacağını söylemişti ama ürün pek iyi değilmiş hacı dayı kazıkladı bizi :komik:)
Önerebileceğiniz ön cam filmi varmı gece görüşünü engellemeyecek ve güneşten iyi koruyacak :)

En yakın olimpia cam bayiisini ara, ellerinde ultra viole film var mı diye sor. Tamamen şeffaf ama güneşten çok iyi koruyor. 2017 yılında (sadece ön cam) fiyatı 100 tl idi. Yakınında bayii yoksa kargo ile yollatıp, aksesuarcıya çektirebilirsin.

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
En yakın olimpia cam bayiisini ara, ellerinde ultra viole film var mı diye sor. Tamamen şeffaf ama güneşten çok iyi koruyor. 2017 yılında (sadece ön cam) fiyatı 100 tl idi. Yakınında bayii yoksa kargo ile yollatıp, aksesuarcıya çektirebilirsin.
Ben birazda hafiften kararsın istiyorum ama istediğim ayarda bulamadım olimpia ile yarın iletişime geçip bi sorayım olmadı onu alırız artık güneşten koruması görüntüden daha ön planda sonuçta
Bilgilendirme için teşekkürler :)

Üst Alt