Mazda 3 BL (2009-13) Buji Seçimi Hakkında

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En iyi performansı linkdeki bujiden alırsınız.

Üstelik, satıcısı da çok başarılı... :hhhhhh:

IMG_20220529_000355.jpg

yukosel

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri Sedan
teşekkürler arkadaşlar. kadir arkadaşın önerdiği buji orjinal, fakat benim almak istediğim lpg uyumlu ve yorumları okuduğumda alanlar memnun. yinede ciddi düşünüyorum orjinal ürünü. biraz kararsız kaldım

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
teşekkürler arkadaşlar. kadir arkadaşın önerdiği buji orjinal, fakat benim almak istediğim lpg uyumlu ve yorumları okuduğumda alanlar memnun. yinede ciddi düşünüyorum orjinal ürünü. biraz kararsız kaldım
BL BK kasada 3 çeşit buji (iridyumlar hariç) var bunların hepsini dedim.
Orjinalde bu bujiden bi tık daha ucuz olanda var ama link deki üründen çok memnun kaldığım ve tavsiye üzerine alan arkadaşların dönüşlerine istinaden stokta tutuğumuz tek bujidir.
Uc kısmının teknolojisi daha farklı buda ateşleme için daha iyi olacagını ve kendi denemem ve arkadaşların dönüşüne istinaden daha verimli olduğuna kanıttır.

Bu bujiyi LPG'Lİ araçlarda kullandık.

yukosel

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri Sedan
Önerdiğiniz bujiyi almaya karar verdim. Teknik desteğiniz için tekrar teşekkürler.

ayd

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
#30 ve #32 mesajımı görmüşken bir düzeltme yapayım. şu ana kadar araçtan çıkan bütün bujileri kutuda sakladığım için geçenlerde tesadüf gördüm. o zaman kullanılan ve deli gibi tekleten bujiler bkr5e11 değil bkr5es11 miş. ngk sitesinde bu bujiyi inceleyince uyumlu markalar hyundai, infiniti, nissan, kia çıkıyor, mazda yok. bkr5es11 kesinlikle kullanmayın derim.

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
#30 ve #32 mesajımı görmüşken bir düzeltme yapayım. şu ana kadar araçtan çıkan bütün bujileri kutuda sakladığım için geçenlerde tesadüf gördüm. o zaman kullanılan ve deli gibi tekleten bujiler bkr5e11 değil bkr5es11 miş. ngk sitesinde bu bujiyi inceleyince uyumlu markalar hyundai, infiniti, nissan, kia çıkıyor, mazda yok. bkr5es11 kesinlikle kullanmayın derim.
Almam gereken nedir sizce

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

ayd

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Almam gereken nedir sizce
orjinal buji Veli abinin dediği bpy1-18-110. bu orjinal buji ngk japonya üretimi ve üstünde bkr5e11 yazıyor. ngk nın kendi kutusunda sattığı bkr5e11 ise fransa üretimi. benim araç lpg li olduğu için ısı kodunu 1 derece artırıp ngk bkr6e11 kullanıyorum. tercih size kalmış.

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
orjinal buji Veli abinin dediği bpy1-18-110. bu orjinal buji ngk japonya üretimi ve üstünde bkr5e11 yazıyor. ngk nın kendi kutusunda sattığı bkr5e11 ise fransa üretimi. benim araç lpg li olduğu için ısı kodunu 1 derece artırıp ngk bkr6e11 kullanıyorum. tercih size kalmış.
Çok teşekkür ederim

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben bujileri candan mühendislikten alıyorum, deha mühendislik diye geçiyor site ,LPG uyumlu buji, sase atıyorsunuz , doğru bujiyi gönderiyorlar. Fiyat alışveriş sitelerine göre yüksek ama güvenilir yer, kafa rahat.

hrnecce

Sessiz
Merhaba, 2010 model lpgli mazda 3 için buji önerebilir misiniz? Forumda yaptığım araştırmalarda NGK BKR511-E uyumlu olduğu yazıyor fakat temin edebileceğim bir güvenilir internet sitesi bulamadım açıkçası. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

NOT umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Üst Alt