Beşiktaş

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Beşiktaşım 3 Feyenoord 1 :)
Demba ba ilk maçında 3 gol atarak müthiş bir başlangıç yapmış :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Acele etme, nüfus pramitinde çocuk nüfus yeterince fazla, daha yeni yetişiyor seninkiler :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hediye harikaymış :) Valla İlhan abi sende olmasan kimseden ses yok :D Bide Aytaç abi :)
Konuyu Veli abi açmış sağolsun hatta Galatasarayın konusunu da o açmış olaya bak :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mesele konu açmak değil yeğen, mesele konu başlığını hortlatacak kişiler bulabilmek :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Konu başlıklarını isteyerek kimsenin baskısı altında kalmadan hür irademle açtım, pişman değilim... Fakat; Beşiktaşlı sayısı gözle görülür oranda artmaya başladı, dikkatimden kaçmadı dikkat edin.

:p

Bülent azınlıkta mı kaldık ne?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Biz mi, azınlıkta mı, ilahi Veli abi sen adamı öldürürsün.

aytacesen

Katılımcı
Yılardır ilk defa Beşiktaş'ın bir Avrupa maçı öncesi sakin ve çok umutluyum.Maç kesinlikle Beşiktaş'ın hatta Skoru da söylemek gerekirse 2-1 Beşiktaş alacak.Not alın bunu bir yere :2funny: :dua: :nazar: :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Samimiyetimle söylüyorum ki, BJK Arsenal i elerse çok sevinirim ve 12 yıldır CL den dışarı atılamayan bir takımı dışarı atan ilk kulüp olarak da tarihe geçmesi başka bir güzellik olur. Ama ilk maç gözlerimize perde çekti bence ve çok umutlandık. Futbol bu olmayacak bir şey değil ama karşımızda İngiliz futbolunun CL gediklisi ve tabi ki kurt hoca Arsene Wanger faktörü var, tüm kalbimle başarılar diliyorum.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Benim için Ankara belediye başkanı Mansur Yavaş olduğu gibi, Beşiktaş ta gruplara kalmıştır.

Tüm Beşiktaş'lıları güzel futbol ve iyi temsil için tebrik ederim. Bildiğiniz gibi ben de eski bir Beşiktaş'lıyım.

Üst Alt