Mazda 323 BA (1994-98) Benzinde Meydana Gelen Güç Kaybı Sorunu

ersinkanbolat

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Herkese merhabalar.,
Aracım 97 model problemim benzinde patinaj gibi sert kalkışlarda araç yığılma yapıyor gaz yemiyor sonradan açılıyor. Yolda vites geçişlerinden sonra aracı sanki arkadaş tutup salıyolarmış gibi oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba? Şimdiden teşekkürler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Buji değişimi
Boğaz kelebeği temizliği
Avans ayarı kontrolü

İlk aklıma gelenler. :rolleyes:
Herkese merhabalar.,
Aracım 97 model problemim benzinde patinaj gibi sert kalkışlarda araç yığılma yapıyor gaz yemiyor sonradan açılıyor. Yolda vites geçişlerinden sonra aracı sanki arkadaş tutup salıyolarmış gibi oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba? Şimdiden teşekkürler

ersinkanbolat

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sorun çözüldü, aracın avans ayarı kaçıkmış. Yazın araç hararetten dolayı üst kapak değişmişti. Sagolsun usta distribütör'ü oldugu gibi takmış. Deneme yaparak yavaş yavaş direksiyon tarafına doğru çevirdim ortalama olarak yakaladım. Araç bu zamana kadar can çekişiyomuş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sorun çözüldü, aracın avans ayarı kaçıkmış. Yazın araç hararetten dolayı üst kapak değişmişti. Sagolsun usta distribütör'ü oldugu gibi takmış. Deneme yaparak yavaş yavaş direksiyon tarafına doğru çevirdim ortalama olarak yakaladım. Araç bu zamana kadar can çekişiyomuş.
Geçmiş olsun. Bilgilendirme için teşekkürler. :harika:

:hhhhhh:

IMG_20220226_191306.jpg

Üst Alt