Beğendiğiniz Mazda Fotoğrafları

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#14
O dönemde böyle bir akım vardı demek... :) Özellikle Japonlarda görüyorum ben bu tip ayna kullanımını...

O değilde; aracı toplamışsın, boya badana yapmışsın emek vermişsin de; birbirinden bağımsız tasarımdaki jant kapaklarını nasıl yakıştırdın bu arabaya be mübarek adam... :D
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#18
O dönemler belki de moda buydu abi, ön farklı arka farklı hatta hepsi farklı :D
Yok öyle değilmiş, araştırdım ben... Hatta bunu araştırırken; AMC Pacer'i buldum... :p Arif'in Manchester'e attığı gol misali oldu biraz... :D :D

Orijinalleri böyleymiş. İlk fotoğraftaki birbirinden değişik olanları ise; yakın zamanda icat edilen plastik kapaklar... :) 
Konum
Aydın
Araç Markası
1991 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
#19
Mazda MX-81 Aria
Türkçe Çevirisi:
323 dayanan bir fütüristik 4 koltuklu coupe Şef Tasarımcı Marc Deschamps ile Bertone tarafından tasarlanmış oldu. Görülmesi gereken bir dikdörtgen kemer yerini direksiyon olduğunu.

Uzun yıllardır Bertone daha iyi ticaret adıyla Mazda tarafından tanınan Toyo Kogyo, mükemmel şartlarla olmuştur. 1981 yılında Japon üretici tek şart bu Mazda mekaniği etrafında inşa edilmesini olmak, bir prototip görme görünmeyen görevlendirdi. Bertone Mazda 323 deconstructed ve modern oranlarda ve geniş pencere yüzeyleri ile yeniden inşa edildi. MX-81 rafine, sportif dört-koltuklu coupé olduğunu. Oranlar bir prototip için, akılda tamamen yeni bir prosedür mekaniğinin boyutlarını tutarak tasarlanmıştır. Elde edilen tek ve entegre bir yapıda her detay geri kalanı ile karıştırır. Bir bütün olarak tasarım gereksiz dekorasyon olmadan asgari çizgiler ve seraya kanat yüksekliğinin orijinal oranı ile vurgulandı ışığın büyük bir miktar, featuring çok rafine. Arka cam, geniş, hafif cam, çok tasarım çalışmaları sonucu, özellikle önem kazanır. MX-81 iç enstrümantasyon önceki Bertone deneyim sonuçlarını göstermektedir.Daha fazla alan oluşturmak amacıyla direksiyon ortadan kalkmıştır, ve onun yerine daha az yer kaplayan ve dolayısıyla sürüş konforu artan bariz avantaj sağlar dairesel kemer, bir sistemdir. İlerleyen yıllarda başarılı ortaklığın tanıklık Bertone ile Mazda onun seri üretilen modeller için MX-81 prototip çok ilham aldı.


 
Üst Alt