Mazda 3 BM Skyactiv Bakım ve Fiyatları (Genel Konu)

ergingirgin

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Herkese iyi akşamlar dilerim.

2015 Model Mazda 3 benzinli aracım 60.000 km bandında. Kayış, direksiyon hidroliği, fren hidroliği, bujiler, şanzıman hidroliği, soğutma sıvısı ve genel bakım (yağ, filtre değişimi) için İstanbul Anadolu bölgesinde Akyıldız Mazda yetkili servis 6.000 Tl fiyat verdi. Bu arada bu servis dışarıdan getirdiğim Motul 0w-20 yağı da koyacağını belirtti. Genel fiyat bilgisi açısından bakım yapacak arkadaşlara referans olsun diye yazayım dedim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Herkese iyi akşamlar dilerim.

2015 Model Mazda 3 benzinli aracım 60.000 km bandında. Kayış, direksiyon hidroliği, fren hidroliği, bujiler, şanzıman hidroliği, soğutma sıvısı ve genel bakım (yağ, filtre değişimi) için İstanbul Anadolu bölgesinde Akyıldız Mazda yetkili servis 6.000 Tl fiyat verdi. Bu arada bu servis dışarıdan getirdiğim Motul 0w-20 yağı da koyacağını belirtti. Genel fiyat bilgisi açısından bakım yapacak arkadaşlara referans olsun diye yazayım dedim.
Konu, Skyactiv genel bakım konusu yapılmıştır. Bilgilendirme için teşekkürler.

* * *

Günümüz şartları ve yapılan bakım ve yapıldığı (servis) yer itibariyle iyi fiyat sanki. :)

Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Perşembe günü 2018 benzinli otomatik aracımı Ankara Otoplus'tan aldım. 70 bin km'ye kadar Mersin Derya'da bakım yapılmış.
80 bin bakımı için az önce;
Mersin Derya 7000 TL
Adana Mıçı 9200 TL fiyat verdi.
İkisi de orijinal yağ kullanmıyor. İkisinin de işçiliği kötü. İkisinin de tek tercih sebebi Mazda TR sitesinde 'yetkili servis' olarak görünmeleri ve garanti uzatılacak olması.

Üst Alt