Mazda 323 BG (1989-94) Ayak Altı Led Bağlama

dawneditsss

Sessiz
Araç Markası
1993-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Sedan
Merhaba 323 sedan mazda 1993 model araca sahibim. Arabada örneğin benim arabada sis yok ama sis için boş düğme var. Amacımız buraya arabanın ayak altı için led çekme. Yani butonu aktif edince ledler yanacak kapatınca sönecek. Bunun için detaylı ne lazım nerden nereye kablo çekmem lazım bilgisi olan varsa. Çakmaklıktan falan da kablo çekmeyi düşünüyordum. Detaylı bilgi verecek arkadaş varsa sevinirim.

dawneditsss

Sessiz
Araç Markası
1993-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
323 sedan 1993 var. Çakmaklık arkasına bütün kablolarımı çektim. çamaklığı nasıl sökebiliriz veya alernatif nerden kablo alabiliriz acil.

dawneditsss

Sessiz
Araç Markası
1993-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Sedan
Çakmak dahil herhangi bir kablodan elektrik alabilirsin.
arkaya ulaşamıyorum işte çakmaklığı nasıl sökebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

teyp +sından olur mu?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Sürücü tarafında sol ayağınızın orada sigorta kutusu var oradan alabilirsiniz veya kontağa gelen sürekli 12v. vardır oradan alabilirsiniz. Sonradan tesisata donanım eklediğiniz için araya sigorta koymayı unutmayın.

dawneditsss

Sessiz
Araç Markası
1993-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Sedan
Sürücü tarafında sol ayağınızın orada sigorta kutusu var oradan alabilirsiniz veya kontağa gelen sürekli 12v. vardır oradan alabilirsiniz. Sonradan tesisata donanım eklediğiniz için araya sigorta koymayı unutmayın.
sigorta kutusundan almasak çakmaklıktan veya teypden alsak sigorta koymaya ihtiyaç var mı

Üst Alt