Astina 1.8 GT İle Tekrar Merhaba (Kara Şimşek)

suleyman

Aktif
Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
Sevgili mazdaseverler hepinize tekrar merhaba herkese hayırlı haftalar hayırlı işler

ALlahım yeniden Mazda sahibi olmayı bana nasip etti şükürler olsun

Aracın hikayesi uzun :)

şimdilik tanıştırmak amaçlı konuyu açıyorum
bu süreçde emeği olan @Oğuzhan kardeşime öncelikle çok teşekkür ediyorum
arac alım süresinde her türlü manevi desteği sağlayan @skyline_323F GT sabri abime
belki de onu tanımasam onun aracını görmesem pek 323 niyetim de yoktu açıkcası

gittiğimde her türlü soruma cevap veren ve dediklerinden daha fazla ilgili, bilgili olan ustamız @Adem Usta ma ve onun abisine kardeşine ve babasına çok çok teşekkür ediyorum

zaten forumumuz sayesinde yabancı bir yere gidermiş gibi değilde adem usta yani bizim ustamız'ın yanına gittiğimden çok rahat yola çıktım ,

orada 2 arac vardı biri halen satılık olan 2002 mavi astina makyajlı diğeri ise siyah 1999 astina gt
2 sininde artıları birbirinden fazla ikiside benzinli mavi astina avrupa modeli olduğu için donanım fazlalığı var

ben keseme uygun olan modeli bana daha uygun buldum ve anlaştık

istanbuldan manisaya kadar da yolda ne kadar iyi bir karar vermiş olduğumu anladım :)

kış lastiği alma konusunda çok kararsız kaldım ve aldım çok ses yapıyor diyorlardı ama gerçekten çook ses yapıyormuş ama şu var çok da kafam rahat geldim çünkü bursa taraflarında kar yağışı arttı

IMG_6034.JPG

bir özçekimdemi yapmayak :)
IMG_6041.JPG

yıkanınca kendileri :)
IMG_6061.JPG

@skyline sabri hocamın arabası cumartesi onunla buluştuk ve tosun ustaya götürdük aracı hem sabri hocamla yolda denedik :)
IMG_6060.JPG

sabri abiyle tosun usta ile hem tanışmaya hem aracı göstermeye gittik ve @bayraktar hamdi de oradaydı güzel eğlenceli komedili 1 saat kadar oyalandık hem aracı inceledik

tosun usta anlatırken ben anlamaya çalışırken :)

IMG_6046.JPG

şimdilik bu kadar arac için tanıtım videosu çekmeyi planlıyorum orada daha detaylı bilgiler olacak :)

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, Allah içinize sindirsin.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Hayırlı olsun güle güle kullan, aracı canlı canlı gördüğüm için ne kadar diri olduğunu biliyorum. Çok doğru tercih oldu...

Üst Alt