Ankara'da Mazda Ustası Tavsiyesi

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Aracımı şaşmazdaki REM OTOMOTİV de benzin pompası sorununu yaptırdım. Usta iyiydi ama sahibinin tavrı hiç hoşuma gitti bunlar esnaf değiller ukalaca bi tavırları vardı tavsiye etmiyorum.
İşçilikleri-ustalıkları gerçekten iyi, çözüm bulucular. Ücretleride o derece kallavi. Yapılacak iş haricinde başka biyerdeki bi somunu sıkmıyorlar. Bu huylarını sevmiyorum ama belliki prensipleri böyle. Cem Gökçe bey ve Bekir Talancı beyin ortaklıgında olan REM otomotivde, Ekrem Koçer usta ve Hüseyin ustayı biliyorum. Ekrem usta genelde tek hanelilere (Mazda 3-6 gibi ) bakıyor, Hüseyin usta 3 basamaklılara (323-626 gibi) bakıyor. En son kaporta işim oldugunda kapı, çamurluk ayrı ayrı işçilik bedeli yazıldı tuhafıma gitti. Neden tümüne tek işçilik fiyatı verilmedi çözemedim. Kapı vidalarının cogu eksik takılmıştı, söyledim ancak araya tatil girince kaldı gitti.
En son olarak dükkanı büyütüp yan tarafıda eklemişlerdi. Ve geçenlerde gelen REMOTOMOTİV sms'inde Bekir Talancının Rem otomotiv bünyesinden ayrıldıgını ögrendim.
Alıntıdaki mesajıda görünce bunları yazmak geldi içimden. Forumunda sponsoru olan firmaya "selam" ile gittigimde farkın olmadıgını hissettim.
He Ankarada başka gidilecek işinin erbabı Mazdacı var mı? Pek Az...
Vesselam...

Son düzenleme:

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
İşçilikleri-ustalıkları gerçekten iyi, çözüm bulucular. Ücretleride o derece kallavi. Yapılacak iş haricinde başka biyerdeki bi somunu sıkmıyorlar. Bu huylarını sevmiyorum ama belliki prensipleri böyle. Cem Gökçe bey ve Bekir Talancı beyin ortaklıgında olan REM otomotivde, Ekrem Koçer usta ve Hüseyin ustayı biliyorum. Ekrem usta genelde tek hanelilere (Mazda 3-6 gibi ) bakıyor, Hüseyin usta 3 basamaklılara (323-626 gibi) bakıyor. En son kaporta işim oldugunda kapı, çamurluk ayrı ayrı işçilik bedeli yazıldı tuhafıma gitti. Neden tümüne tek işçilik fiyatı verilmedi çözemedim. Kapı vidalarının cogu eksik takılmıştı, söyledim ancak araya tatil girince kaldı gitti.
En son olarak dükkanı büyütüp yan tarafıda eklemişlerdi. Ve geçenlerde gelen REMOTOMOTİV sms'inde Bekir Talancının Rem otomotiv bünyesinden ayrıldıgını ögrendim.
Alıntıdaki mesajıda görünce bunları yazmak geldi içimden. Forumunda sponsoru olan firmaya "selam" ile gittigimde farkın olmadıgını hissettim.
Vesselam...

Daha önce aracım titremesinde götürdüm ve subap kompresyon testi yapılmadan subap erimesi deyip fiyat verdiler.Keşke ölçselerdi de ben de gözümle görseydim.Kompresyon testi yapmadınız dediğimde biz onu yapcaz sonra dediler.Benim için güven problemi oluştu o servisle ilgili.

Prejtr

Sessiz
Araç Markası
2007 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi
Arkadaşlar mazda 3 2007 sedan aracım var. Geçen gün satmak için anlaştık biriyle ekspertiz raporundaki yazanlardan dolayı almaktan vazgeçti.
Motor karteri ve yağ sızdırmalığı yap kaçağı mevcut
Rot kolları rot başları kötü
Direksiyon pompası ve borularda yap kaçağı
Motorda vuruntulu çalışma
Araçta sibop sesi mevcut
Acil servisvalımı gerekli denilmiş

bunlar çok çok masraflı şeyler mi ? Acil yaptırmam gerekli mi ?

birde ankarada mazda ustası tavsiyeniz var mıdır ?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar mazda 3 2007 sedan aracım var. Geçen gün satmak için anlaştık biriyle ekspertiz raporundaki yazanlardan dolayı almaktan vazgeçti.
Araçta sibop sesi mevcut

Mesajınızın taşınmış olduğu bu konuyu inceleyebilirsiniz tavsiyeler var, REM OTO yardımcı olur, Cem Bey'e selamımızı iletin.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Rem oto hakkında baya araştırma yaptım olumsuz yorum aşırı fazla. Bu yüzden başka bir mazda ustası arayışındayım.
Bu yorum üzerine ne yazsak olmayacak ama yazayım hadi... :)

Ankara ve çevresinde olsam gözüm kapalı gideceğim yer Rem Otomotiv olur. Tercih sizin tabiki, illaki oraya gidin diyemem.

Araştırmayı, seviyesi düşük sosyal medya ortamlarında yaptıysanız çıkan sonuçlar da olumsuz olur... Öyle şeylere denk geliyoruz ki, kendimiz o şeyi bilmesek inanacağız... :D

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Bu yorum üzerine ne yazsak olmayacak ama yazayım hadi... :)

Ankara ve çevresinde olsam gözüm kapalı gideceğim yer Rem Otomotiv olur. Tercih sizin tabiki, illaki oraya gidin diyemem.

Araştırmayı, seviyesi düşük sosyal medya ortamlarında yaptıysanız çıkan sonuçlar da olumsuz olur... Öyle şeylere denk geliyoruz ki, kendimiz o şeyi bilmesek inanacağız... :D
Aynen katılıyorum abi sana ilgi alaka bilgi cem ve ekrem ustada fazlasıyla var olumlu olumsuz yorumlar elbette olur gidip görmeden olumsuz yorumlara dayalı ön yargılı olmamak lazım

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Araçta sibop sesi mevcut

Ankarada hakkını vere vere yapan bir usta göremedim ben. 2018 yılında 150-200ml kullandıgı fren yagına 60 tl, yag filtresine 50 tl yazıp, gevşemiş 1 tane civatayı işi dışında oldugu için sıkmayan ustalar var. Araç üstünde 1 aylık TRW balatalarımı söküp, ayna gibi düzdüz diskleri keyfi olarak tornalatan ustalar var, aksi gibi ısrarla fren merkezlerinde sorun oldugunu, frencimin bana balata ve disklerde sorun olmadıgını ısrarla söylememe ragmen. Benim bildigim işçilik tek kalemde yazılır, Aynı yerde aynı kişinin yaptıgı A işinin işçiligi ayrı, B işinin işçiliği ayrı oldugunu ben Ankaradaki Mazda ustarında gördüm.
Seçiminizi dogru yapmalısınız ama eli mahkumsa insanın yapacak birşey yok.
Ankarada "O güzel Mazda ustası"nı bulursanız banada haber etmeniz dilegiyle...

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Aracımı ilk aldığımda yaptığım araştırmalar sonucu Ankara'da Rem Otomotive gittim.Bir kez bakım yaptırdım daha sonra İsmail ustayı buldum, iki yıldan beri gayet memnunum.İşçiliği iyi fiyatları makul tavsiye ederim.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Aracımı ilk aldığımda yaptığım araştırmalar sonucu Ankara'da Rem Otomotive gittim.Bir kez bakım yaptırdım daha sonra İsmail ustayı buldum, iki yıldan beri gayet memnunum.İşçiliği iyi fiyatları makul tavsiye ederim.
İsmail usta ile ilgili detayları bizde ögrenmek isteriz. :)

Sanırım Cihan otomotiv

53240

Son düzenleme:

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Vesselam...

Merhaba.

Bekir TALANCI ve Hüseyin Usta birlikte BEY Otomotiv'i kurdular.

İletişim – BEY Otomotiv

adresinden iletişime geçebilirsiniz.
53596

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba.

Bekir TALANCI ve Hüseyin Usta birlikte BEY Otomotiv'i kurdular.

İletişim – BEY Otomotiv

adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 53596
Öncelikle hayırlı olsun.
Forumumuza hoş geldiniz, daha önce takip ettiniz mi, duydunuz mu bilemiyorum ama kuruluş amacımız, her şartta Mazda özelinde ama hayatın her alanında üyelerimize, sevenlerimize, sevdiklerimize karşılıksız olarak yardımcı olmaktır.

Bu felsefe üzerine, Mazda Garaj çatısı altında toplanan ve yardıma ihtiyacı olsun olmasın, herkese yardımcı olacağınızı düşünüp temenni ederek, işyerinizi "Usta Tavsiyeleri - Ankara" bölümüne ekliyorum.

Hayırlı işler, bereketli kazançlar.

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Öncelikle hayırlı olsun.
Forumumuza hoş geldiniz, daha önce takip ettiniz mi, duydunuz mu bilemiyorum ama kuruluş amacımız, her şartta Mazda özelinde ama hayatın her alanında üyelerimize, sevenlerimize, sevdiklerimize karşılıksız olarak yardımcı olmaktır.

Bu felsefe üzerine, Mazda Garaj çatısı altında toplanan ve yardıma ihtiyacı olsun olmasın, herkese yardımcı olacağınızı düşünüp temenni ederek, işyerinizi "Usta Tavsiyeleri - Ankara" bölümüne ekliyorum.

Hayırlı işler, bereketli kazançlar.

Merhaba,

Çok teşekkür ederiz ilginiz ve iyi dilekleriniz için.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@BEY Otomotiv
Hayırlı olsun, garaj ailesine mutlak faydalı olacağı inancındayım. Cumartesi ufak bir işlem için uğramayı planlıyorum

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi

Üst Alt