Ankara'da Mazda Ustası Tavsiyesi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
arkadaşlar ankarada guzuyu güvenle teslim edebileceğimiz mazda ustası tavsiyelerinizi bekliyorum, daha önce de sormuştum ama net bir şey çıkmamıştı :D
murat usta diye birini duydum ama bilmem tanır mısınız?

karardvn

Aktif
arkadaşlar ankarada guzuyu güvenle teslim edebileceğimiz mazda ustası tavsiyelerinizi bekliyorum, daha önce de sormuştum ama net bir şey çıkmamıştı :D
murat usta diye birini duydum bilmem tanır mısınız?
Forumdan ahmet öztürk şaşmaz da eyüp usta var demişti yanlış hatırlamıyorsam google'a yazınca adresi çıkıyor ama sadece mazda ustası değildi sanırım japoncu da olabilir

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Forumdan ahmet öztürk şaşmaz da eyüp usta var demişti yanlış hatırlamıyorsam google'a yazınca adresi çıkıyor ama sadece mazda ustası değildi sanırım japoncu da olabilir
http://www.otojaponeyupusta.com/

bu galiba, ankarada en iyi kimse ona da gitmek istiyorum, baharda [member=66]Adem Usta[/member] ya da uğrarım belki, cumartesi istanbulda olunup arabayı bırakıp bir sonraki hafta geri almaya gidilebilir mesela, ilerleyen zamanda yapılabilir

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
[member=9]domestos[/member] [member=2]Oğuzhan[/member]
dün sayfayı bulamadım o yüzden konu açtım,
veli abi ankara için kenan usta diye biri görünüyor, götüren kimse oldu mu acaba?
diğer foruma da konu açacam , ancak iş yerinden blokluyor orasını :D ancak evden
orada da murat usta diye birinden bahsediyorlar, birinde karar kılıp gitmek lazım
yukarda eyüp usta nasıldır onu da öğrenmek lazım, ona göre cumartesi götürecem

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu forumda yazıldıysa birilerinin tavsiyesi üzerine yazılmıştır... Senin de az çok anlaman gerekiyor ki ustayı test edebilesin...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Ya sapsarı yağı olan usta kimdi ?[emoji4] görmekte fayda olabilir, sen ne dersin Veli abi [emoji4]

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Ya sapsarı yağı olan usta kimdi ?[emoji4] görmekte fayda olabilir, sen ne dersin Veli abi [emoji4]
daha önce de yazmıştın onu ama bilgileri yok, şimdilik en mantıklı eyüp usta gibi ,[member=41]aliparlar1983[/member] da onu yazmış bir ara [member=8]karardvn[/member] nin dediğine göre
eyüp ustaya gideyim, bir de diğer forumdakilerden öğreneyim bakalım onlar ne diyecek
http://www.otojaponeyupusta.com/mazda.html

zaten şu an yaptırmak istediğim, bir iyi bir japoncu genel kontrolden geçirsin, duman olayına o ne diyecek onu öğreneyim, titreme, rölanti vs. olaylarına baksın
sonra yağ eksiltmesine göre doğru [member=66]Adem Usta[/member] ya diyorum :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dostum şuraya götür diyebileceğim deneyim edip güvendiğim net birisi olmadığından yorum yapmıyorum, yoksa Şaşmaz'da da bir Japoncu Adem Usta var, götür oraya derim, sıkıntın giderilemez mahçup olurum.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bülentle aynı durumdayım. Hiç sorun çıkartan bir aracım olmadı O0 o yüzden şurası iyidir diyemiyorum..Tanıdığım ustalar da genelde Kocaeli'de. Ama Yeni kasalarda her ne kadar iyi olmasalarda özel değil ama herteri tavsiye ederim. Ustalar en azından ilgili ve iyi niyetliler sorunu çözerler diye düşünüyorum.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Dostum şuraya götür diyebileceğim deneyim edip güvendiğim net birisi olmadığından yorum yapmıyorum, yoksa Şaşmaz'da da bir Japoncu Adem Usta var, götür oraya derim, sıkıntın giderilemez mahçup olurum.
yok dostum olur mu öyle şey , ben büyük sorunlar için zaten istanbula gitmeyi düşünüyorum, ama burada halledilebilecek şeyleri giderecek birini arıyorum, nerede senin bu ustanın yeri
o olmazsa tutup eyüp ustaya gidecem, hiç tanımam etmem

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bülentle aynı durumdayım. Hiç sorun çıkartan bir aracım olmadı O0 o yüzden şurası iyidir diyemiyorum..Tanıdığım ustalar da genelde Kocaeli'de. Ama Yeni kasalarda her ne kadar iyi olmasalarda özel değil ama herteri tavsiye ederim. Ustalar en azından ilgili ve iyi niyetliler sorunu çözerler diye düşünüyorum.
herterde ütülmekten korkuyorum :D

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Beraber gidelim diyecem ama haftaiçi iş var..Haftasonuda cumartesileri ne olcağı belli olmuyor müsait olursam beraber gidelim yardımcı olurlar.
olabilir dostum, pazar günü açık oluyor mu servis? buluşma sonrası da gidebiliriz, ya da buluşma cumartesi olursa o zaman da olur

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Cumartesi çalışan arkadaşlar var buluşma o yüzden pazar günü olarak planlandı. Pazar günü servis kapalı. Cumartesi müsait olursam gideriz.
olabilir dostum, pazar günü açık oluyor mu servis? buluşma sonrası da gidebiliriz, ya da buluşma cumartesi olursa o zaman da olur

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Kenan usta bir arkadaşını kırmamış ve Mazda motoru yapmış... Öyle iyi yapmışım demek ki arkadaş tavsiye etmiş ama Mazda ya bakmıyorum dedi...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Cumartesi çalışan arkadaşlar var buluşma o yüzden pazar günü olarak planlandı. Pazar günü servis kapalı. Cumartesi müsait olursam gideriz.
üttürmem seni diyosan tamam :D
baktırmayı düşündüklerim
ısınana kadarki titreme olayı
rölanti durumu, tekleme
hareket halinde akü ışığının yanması

bakalım duruma haberleşiriz

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Ustaları tanıyoruz, illaki yardımları dokunur hem ilgi hem fiyat konusunda ama problemi kesin çözerler fiyatta çok ucuz olur diyemem ama elimden geleni yaparım. Gönlü temiz insanlar, işlerini yapmaya çalışıyorlar. Şimdiye kadar da sağolsunlar hep ilgilendiler.
üttürmem seni diyosan tamam :D
baktırmayı düşündüklerim
ısınana kadarki titreme olayı
rölanti durumu, tekleme
hareket halinde akü ışığının yanması

bakalım duruma haberleşiriz

Üst Alt