Ankara Geleneksel Cuma Akşamları Buluşması

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı sabahlar, Ankara ekibi olarak cuma günleri müsait oldukça beraber köfte buluşması yapalım diye bir fikir geldi. Bizde garaj olarak bu fikri evirdik çevirdik değerlendirdik, oylamaya sunduk, referandum yaptık ve kabul ettik :rolleyes::D:D Sonuç olarak her cuma vakit ve müsaitlik durumuna göre Geleneksel Köfteci Yusuf buluşması yapalım dedik. Bu müjdeli habere istinaden yarın yani 04.08.2017 Cuma günü Podium AVM, Köfteci Yusuf'ta akşam 6'dan sonra buluşalım istiyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar bizleri bilgilendirirse köfte siparişlerini ve köfteyi yemeye ona göre başlarız :koptum::koptum:

Herkese hayırlı işler, bol kazançlar.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Günaydın Kerim Hocam, Ankaralı forumdaşlarım ve konuyu okuyan okumayan tüm Garaj ailesi, hepinize günaydın...

Ben çok katılmak isterim ama hanım hamileliğin en sancılı dönemlerinde yataktan bile çıkamıyor, sürekli mide bulantısı karın ağrısı ve halsizlik ile uğraşıyor. Saatlik pskolojisi ve şikayetleri değişebiliyor, yarın akşam saatlerinde bir bakayım kendini iyi hissederse, onu gel podiumu gezelim gel şöyle bir hava al vaadiyle kandırıp :D:D:D (kendimden utandım şuan) bi ihtimal gelebilirim. Gelirsem telefondan haber ederim;)

Üst Alt