Mazda 626 GF (1997-02) Amortisör Tavsiyesi ve Bilgi Alışverişi

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
2001 mazda 626, arka amotisör patlamış, ses yapıyor. ustaya gittim, arkadaki ikisinin de değişmesi gerekiyor dedi, bursada birinden fiyat aldım, 400 lira diyor..

acaba sadece patlak olanı değiştirsek ne olur? eskişehirde mazda servisi kapandı, orijinal fiyatı alamadım. öneriniz nedir acaba?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Arkadaşlar ben mayson mando mudur nedir 2 tane arkaya aldım tanesi 100 tl maalesef 6 ay gitmedi ve ikiside patladı. Kesinlikle iyisini alın derim.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Adem ustanın elinden ön-arka KYB marka amortisör takıldı aracıma 4 ay önce.

Çok yaylanmadan daha güven verici bir sürüş isteyenler için orjinalden sonra KYB marka amortisörler bu iş için biçilmiş kaftan. Fiyatı da aldığınız fiyat idi.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Benim de ön sol amortisör kilitlendi maalesef.
İzmir Özkur otodan tanesi 250 TL den Kyb sipariş verdim geliyor.
Diğer sorduğum yerler Kyb için tanesi 350-375 arası verdi.Ayrıca 2 tane amortisör körüğü tanesi 10 tl den aldım.
Yalnız birşey farkettim ki amortisör bozulduktan sonra araba resmen traktör gibi oldu.Ne kadar çukur varsa sonuna kadar hissediliyor.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Benim de ön sol amortisör kilitlendi maalesef.
İzmir Özkur otodan tanesi 250 TL den Kyb sipariş verdim geliyor.
Diğer sorduğum yerler Kyb için tanesi 350-375 arası verdi.Ayrıca 2 tane amortisör körüğü tanesi 10 tl den aldım.
Yalnız birşey farkettim ki amortisör bozulduktan sonra araba resmen traktör gibi oldu.Ne kadar çukur varsa sonuna kadar hissediliyor.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun. Ben yeni değiştirdim sayılır. Yağlı Önler Kyb yağlı arkalar Tokico. Lastikler ile beraber hepsini yeniledim. Taşların üzerinde gidiyormuşum dedim. Şimdi yumuşacık. ( otomobillerimiz bölümünden inceleyebilirsin. )

Üst Alt