Alınık Mazda Üst Limit 35 bin TL

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Rektifiye hakkında ne düşünüyorsunuz sayın forum üyeleri ? (Merak ettim :D)
Belde fıtık olur, ağrı çekersin, tedavi için koşturursun, spor yaparsın,kilo verirsin, çare ararsın, acı artar idare etmeye çalışırsın ama fıtık sinirlere sıvanmaya başlarsa ve ayaklarda güç kaybı oluşursa kesin çözüm ameliyat olur...

Rektefiye de, "bana göre" böyle bir süreç işte... :D

cagfblar

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aklımı kurcalayan iki nokta var
*260 bin km benzin ile kullanılan Mazda motoru ne olur da yapılır?
*Sıfırlanan motorlar gerçekten sıfır motor gibi olur mu?

* * *

Efsane kasa Toyota fiyatları ile aynı fiyatlarda D segment Mazda'nın fiyatı bana göre normal.
Antepte japoncu tarik usta yapmış motoru sorariz olmadi.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Aklımı kurcalayan iki nokta var
*260 bin km benzin ile kullanılan Mazda motoru ne olur da yapılır?
*Sıfırlanan motorlar gerçekten sıfır motor gibi olur mu?

* * *

Efsane kasa Toyota fiyatları ile aynı fiyatlarda D segment Mazda'nın fiyatı bana göre normal.
8-10 yaşında olsa sorgulanır da bu yaştaki araçları sorgulamaya pek gerek yok bence abi. Parçalar yorgun, yağ pompası yaşı gereği sıkıntı çıkarıp yağlamayı kesse 3-5 dk'da motorda hasar oluşur, motor açılınca bütün parçalar değişim istemesede garanti olsun diye hepsi yenilenir. Olaya böyle bakmak lazım diye düşünüyorum. Tabi hangi şartlarda motor istedi araştırıp sebebi öğrenilebilirse kafa daha rahat olur

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Araç fena durmuyor aslında pazarlık edilebilir hatta facebook sayfasında da görmüştüm bu aracı orda fiyat 38.500 yazıyodu belki pazarlıkla biraz daha düşebilir motor yapılması ileriki km lerde iyi olur yağ yakmaz en azından pek düşük kmde 626 yok zaten piyasada maalesef olanda satmıyor mazda da pek km ye takılmamak gerek düzgün kullanıldığı taktirde iç trimleri eskimiyor zaten
50819

50820

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Fiyat çok pahalı bence. Piyasadan haberi olmayanlar aramasın demiş ama piyasadan haberi olan aramaz zaten bu fiyata
Pahalıda olsa satılıyor artık yüksek fiyata dahi alsak zaten prim yapıyor gözüyle bakıyor insanlar piyasa günden güne yükseliyor cünkü maalesef...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyat çok pahalı bence. Piyasadan haberi olmayanlar aramasın demiş ama piyasadan haberi olan aramaz zaten bu fiyata
Ülkede, bir çok şey 180 derece döndü maalesef... Doğru bildiğimiz ne varsa birileri ters yüz etti. Biz hâlâ doğruların peşinde olsak da piyasa denilen saçma sapan bir sistem içinde yuvarlanıp gidiyor her şey.

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Ülkede, bir çok şey 180 derece döndü maalesef... Doğru bildiğimiz ne varsa birileri ters yüz etti. Biz hâlâ doğruların peşinde olsak da piyasa denilen saçma sapan bir sistem içinde yuvarlanıp gidiyor her şey.
Nere kadar böyle gider bilinmez ama alan kazanıyor araç piyasasını hergün yakından takip ediyorum gün geçtikçe birazdaha artıyor...:(:(

Üst Alt