Alınık Alınık Mazda 626 GF Bagaj Yay Demiri

ekremsenturk

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 626 GLX
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi
Hayırlı günler 1998 626 GF kasa bagaj yay demiri elinde olan var mı nereden bulabiliriz

Ekli dosyalar

• IMG-20220627-WA0004.jpg
    IMG-20220627-WA0004.jpg
    242 KB · Görüntüleme: 33

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Uygun olarak çıkmacılardan araştırmak lazım, universal ürün olma ihtimaline karşı sanayiden araştırılabilir, bu sistemi kullanan başka markalar vardır diye tahmin ediyorum.

ekremsenturk

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 626 GLX
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
bunlar 2 adet ve yönleri farklı ve en çok da bu taraf kırılıyormuş İstanbulda oto veysel var ona sordum onun elinde öbürü var en çok o taraf kırılıyor dedi tam çelik olduğu için kaynak da olmaz dedi kaynak ustası kaynak da yapsak baskıyıyı görünce kırılır dediler, bakalım artık nasıl çözeceğiz araştırmam devam ediyor

ekremsenturk

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 626 GLX
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı akşamlar araştırmalar sonucunda Facebook Grubunda bir arkadaşa gönderdim demiri sağ olsun yenisini yaptı gönderdi bana bu gün taktım gayet güzel olmuş isteyen olursa telefonunu veririm

Ekli dosyalar

• IMG-20220722-WA0003.jpg
    IMG-20220722-WA0003.jpg
    327 KB · Görüntüleme: 30

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı akşamlar araştırmalar sonucunda Facebook Grubunda bir arkadaşa gönderdim demiri sağ olsun yenisini yaptı gönderdi bana bu gün taktım gayet güzel olmuş isteyen olursa telefonunu veririm
Demiri yapan kişi razıysa, iletişim bilgilerini paylaşın, ileride ihtiyaç halinde başkaları da kolayca yaptırsın.

:harika:

Üst Alt