Alınık Alınık Mazda 323

Oğuzhann

Katılımcı
Abiler selamunaleyküm
30 bin liraya kadar çıkabileceğim bi 323 arıyorum, ailecek binilecek önerisi olan varsa beklerim
Tabi ki alternatiflere de açığım;)

Oğuzhann

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu konuyu canlandıralım isterim, 93-94 model bi 323 düşünüyoruz, uzun yıllar binilecek bizi üzmeyecek şöyle etrafınızda olursa talip olmak isteriz, 97-98 de olabilir ancak ikinci tercihimizdir, malum piyasadan dolayı bi fiyat yazamıyorum görüldüğü üzere geçen temmuzda 30 bine kadar demişim ancak şu an 30 bine 350 bin km altında ya da biraz bakımlısını bulmak çok çok zor...

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
MAZDACI İSMAİL'DEN ORJİNAL KMÇOK TEMİZ-SIFIR MUAYENE-MASRAFSIZİlan No: 906550995
sahibinden.com üye girişi
Geçenlerde gözüme takılmıştı cok hoş duruyor bir bakın isterseniz pazarlık ile biraz daha uygun fiyata alınabilir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
MAZDACI İSMAİL'DEN ORJİNAL KMÇOK TEMİZ-SIFIR MUAYENE-MASRAFSIZİlan No: 906550995
Geçenlerde gözüme takılmıştı cok hoş duruyor bir bakın isterseniz pazarlık ile biraz daha uygun fiyata alınabilir
Arabaya, satıcıya sözüm yok ama kilometresi beni düşündürüyor... :rolleyes:

6 (2014-2020) yılda toplam 80 bin yapan araç geride kalan 20 yılda (1994-2014) kaç km yapmıştır??

55909

80/6=13 bin yıllık ortalama km
13 bin x 20 yıl eşittir 260 bin km

Kayıt altında olan 80 bin ile kayıtsız ortalama km olan 260 bini topla ne etti 340 bin :rolleyes:

Çağrışım videomuzu da ekleyelim. :huhuu:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Oğuzhann

Katılımcı
Bakıcam hocam teşekkürler

Kayıt altında olan 80 bin ile kayıtsız ortalama km olan 260 bini topla ne etti 340 bin :rolleyes:

Çağrışım videomuzu da ekleyelim. :huhuu:

Güldürdün abi eyvallah
Katılıyorum bu arada mantıklı yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi ayrıca mazdacı ismail ve mazdacı doğan güzel araçlar satıyolar yani en azından ilanlardan göründüğü kadarıyla ama fiyatları gerçekten yüksek oluyo, mazda için değer marka olarak bakıldığı zaman ama spesifik olarak o araçlar için değer mi gidip bakmak lazım...

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yok abi maalesef, bakıyorum da ya fiyatını aşırı abartmışlar ya da binilecek durumda değil
3 ve 6 serisi hadi neyse de, 323 ve 626'ların piyasasında sineye çekilir tarafı kalmadı... Önceden, bu araçlar fayda fiyat aracı olarak ön plandaydı... Şimdilerde ne faydası kaldı ne fiyatı uygun...

Oğuzhann

Katılımcı
3 ve 6 serisi hadi neyse de, 323 ve 626'ların piyasasında sineye çekilir tarafı kalmadı... Önceden, bu araçlar fayda fiyat aracı olarak ön plandaydı... Şimdilerde ne faydası kaldı ne fiyatı uygun...
Aynen öyle abi, kuş serisi fiyatına falan diyolar hala ama alakası yok, 400 bin km yi geçmiş araçlar motor arızalı 5 bin lira masrafı var fiyat 40 bin diyolar

Üst Alt