Alınık Mazda 323 Kilometre Teli

Mustafa3434

Sessiz
Araç Markası
1991 Mazda 323 f
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Arkadaşlar iyi akşamlar.benim kilometre teline ihtiyacım var ve formda bulamadım varsa da ben göremedim malesef.affınıza sığınarak.bizim araçlar kilometre telini uzun mu kısa mı kullanıyor.herkese iyi forumlar kazasız belasız sürüşler diliyorum.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sıfır yan sanayi üretimi olmayan bir parça. Çıkma olarak yardımcı oluruz. Araç kaç model ? Motor 1.5? 1.6? 1.8?

Mustafa3434

Sessiz
Araç Markası
1991 Mazda 323 f
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yardım olduğunuz için teşekkür ederim ama Ben istanbulda ikamet ediyorum sıfır kısada uzunda buldum.ben sadece hangisi diye sormak istemiştim.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Başka bir aracın uyuyorsa bilmiyorum ben sıfır yan sanayi üretimi yok diye biliyorum.

Eski telinizi numune olarak götürüp gösterirseniz ona göre alır taktırsınız

Mustafa3434

Sessiz
Araç Markası
1991 Mazda 323 f
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kilometre telini aldım taktım bir hafta çalıştı acaba yerinden mi çıktı diyerek gösterge panelini söküp arkadan ancak çıkmamış ve malesef 2 gündür çalışmıyor muayneye gitmem gerekiyor acil yardımlarınıza ihtiyacım var.şimdiden teşekkür ederim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kilometre telini aldım taktım bir hafta çalıştı acaba yerinden mi çıktı diyerek gösterge panelini söküp arkadan ancak çıkmamış ve malesef 2 gündür çalışmıyor muayneye gitmem gerekiyor acil yardımlarınıza ihtiyacım var.şimdiden teşekkür ederim.
Anlayan ustaya göstermekte fayda var.

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Kilometre teli bulmazsanız baştan aşağı yenisini üreten yer mevcut. Yer istanbul akıncı sanayi sitesinde.
Ayrıca şanzıman tarafından da çıkmış olabilir oraya da bakın.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt