Alınık Alınık Laptop

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
2. Elde butcem icin 1000tl civari sifir km olursa 2500tl civari laptop ariyorum. Hangi markalari onerirsiniZ? 1-dell 2-asus 3- lenova su an ders calisacagim videolu dersler icin ama cocuklarda kullansin oyun vs. play station gibi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2. Elde butcem icin 1000tl civari sifir km olursa 2500tl civari laptop ariyorum. Hangi markalari onerirsiniZ? 1-dell 2-asus 3- lenova su an ders calisacagim videolu dersler icin ama cocuklarda kullansin oyun vs. play station gibi.
Şahsi düşüncem; ikinci elde markadan ziyade, ürünün gerektiği gibi çalışıyor olması önemli... Hızı, açılma süresi, ekran kartının sağlamlığı, işlemcinin çalışırken zorlanıp, zorlanmadığı hususları önemli bence. :harika:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Eywallah sagolun veli bey tavsiyeniz icin. Sanirim 0 km alacagim ileri vadede problem yasamamak adina.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Son baktigimda casper ve lenovo haric diger markalarda fiyat uzaya ulasmak uzereydi. Casper'in i5 islemcili 8 gb ram'li cihazlari 2500-2700 bandinda yakalanabilir kampanyalar ile. 2 gb ram'li ekran karti olan modeller size rahat 3 sene oyun oynatir.

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Şu anki piyasa şartlarında sıfır olarak 2500 lira arasında İ3 işlemcili onboard ekran kartlı olarak anca bulunabilir sonrasında oyun vs grafik çözünürlüklü işlemler yapılamaz makina da dikkat ediniz ki AMD işlemcili makina alıp performans alamayan vatandaş çok var piyasa da işlemci serisi intel olup i serisi bir işlemciye sahip olursa ilerde sorun yaşamazsınız ama ve lakin bana sorarsanız 3.4.5. nesil bir bilgisayar paylaşımsız ekran kartı olması şartı ile alıp 1000 1500 lira civarında birde cihaza SSD hızlı hard disk takar iseniz bilgisayarınızın hızı 100%80 artacaktır. 7. sn de bilgisayarınız açılır siz tıklar tıklamaz işlemlere yanıt verir. memnun kalırsınız diyebilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Pc'de Şahsen, AMD işlemci tercih ediyorum... 2011 yılında aldığım A6 işlemcili laptop sorunsuz çalışıyor ve performans olarak üzmedi bizi... Açılma süresi ilk aldığım günden beri biraz fazla onu da dert etmiyorum. Bu sürenin az veya fazla olması benim açımdan önemli değil.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu anki piyasa şartlarında sıfır olarak 2500 lira arasında İ3 işlemcili onboard ekran kartlı olarak anca bulunabilir sonrasında oyun vs grafik çözünürlüklü işlemler yapılamaz makina da dikkat ediniz ki AMD işlemcili makina alıp performans alamayan vatandaş çok var piyasa da işlemci serisi intel olup i serisi bir işlemciye sahip olursa ilerde sorun yaşamazsınız ama ve lakin bana sorarsanız 3.4.5. nesil bir bilgisayar paylaşımsız ekran kartı olması şartı ile alıp 1000 1500 lira civarında birde cihaza SSD hızlı hard disk takar iseniz bilgisayarınızın hızı 100%80 artacaktır. 7. sn de bilgisayarınız açılır siz tıklar tıklamaz işlemlere yanıt verir. memnun kalırsınız diyebilirim.
@serkansengul bey peki bu nasildir Dell Inspiron 3576 Intel Core i5 7200U 4GB 1TB R5 M430 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar FHDB20F41C

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
@Handsomesalas günaydın henüz yeni kontrol edebildim cihaz hem özellik anlamında iyi ve güncel hemde görsel anlamda da şık görünüyor alınabilir. Çift ekran kartlı olması hemde 7.nesil olması büyük avantaj grafik anlamında işlem yapılması gerektiğinde ekran kartını yormaz 7.nesil ve güncel makina olması bios güvenlik güncelleştirmelerinden faydalanabilirsiniz buda avantaj sizler için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazda işletim sistemi yoktur Freedos büyük bir ihtimal ubuntu ile birlikte gelir onu siz sonradan Windows 10 olarak yükletebilirsiniz yada yükleyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc'de Şahsen, AMD işlemci tercih ediyorum... 2011 yılında aldığım A6 işlemcili laptop sorunsuz çalışıyor ve performans olarak üzmedi bizi... Açılma süresi ilk aldığım günden beri biraz fazla onu da dert etmiyorum. Bu sürenin az veya fazla olması benim açımdan önemli değil.
Her yerde söylemeyin nazar değmesin maşallah diyelim :)

Son düzenleme:

Üst Alt