• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 99 Twingo Alize Açılır Tavan + Klima + LPG + Yeni Motor + Full Bakımlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İletişim: 05434695149

Herkese selamlar,

Evimizin önündeki geniş araç parkını basket sahası ve oturma alanına çevirmelerinden dolayı yaklaşık 1.5 aydır ciddi park problemi yaşamaya başladık. Bu nedenle istemeye istemeye maalesef yaklaşık 1.5 yıldır beraber olduğumuz Topşik ile yolları ayırma vakti geldi.

Aracı eşime almıştık, bu nedenle bakımları ve revizyonları titizlikle yaptırdım.
Fiyatı genele yazdım. Forum içi fiyat tabi ki daha düşük olacaktır. Henüz ilana çıkarmadım.

Şurada detaylı bir konusu mevcut.

Aracın genel durumu;

99 model 1.2 Alize, turkuaz renk,
  • 334 bin km'de. Gösterge 300 binden sonra sıfırladığı için şu an 34000 km'de.
  • Klima
  • Open air tavan
  • Çift airbag
  • Elektrikli direksiyon
  • Sonradan eklenen bardaklıklı vites konsolu
  • Sonradan eklenen 2002 aynalar
  • Sonradan eklenen teyp kontrol kumandası
  • Arka panel plastiği, radyatör koruma, kaput izolatörü, kaput kilit koruma, bagaj pandizotu vs gibi sonraki yıllarda Twingo'ya gelen yenilikler ekstra olarak eklendi.
  • 2002 Mika Farlar
  • Arka stoplar sıfır
  • Kenzo koltuklar
  • Clio 4 teybi (Bluetooth)
  • Twiputer II
  • Atiker LPG,
  • Dıştan komple boyalı, kapı içleri bagaj vs boyasız, şaseler falan temiz görünüyordu. Eksper yaptırmadım ama eski sahibinin ilanını gördüm sağ arka çamurluk değişen yazmış. Bizdeyken 2 ay önce trafikte dururken arkadan araç çarpması nedeniyle bagaj kapağının sağ altında ve arka tamponun sağ tarafında ufak düzeltme yapıldı. Arka stoplar değişti.
  • Motor bölümü ve bagaj bölümü fitilleri komple yenilendi.
  • Boya durumunu da paylaşayım, alırken boya ekspertizi yaptırmadım ama komple boyalı diyebilirim. Sağ kapı önü altında ve marşpiyelde çok dikkatli bakılınca fark edilen bir ezilme var. Motor çarptı. Sağ çamurluk benzin dolum kapağına yakın 5-6 cm kadar boya kırığı var dikkatli bakınca belli oluyor. Sol arka çamurlukta 10-15 cm çocuklar çizmiş. Ön kaputta dikkatli bakılınca görülen kedi tırnak izleri var. Kaputu açınca solda kalan, saç çamurluğun kaput içi tarafında ufak bir boya deformasyonu var. Muhtemelen usta motoru çıkarırken vurmuş oraya.
1 ay önce komple motor yapıldı, blok hariç neredeyse tüm parçalar mümkün mertebe Mais ile sıfırlandı. Motor takozları, ön akslar, baskı balata, şanzıman yağı vs gibi tüm parça ve sarflar yenilendi. LPG motor bölümü tesisatı komple yenilendi. LPG regülatörü, enjektör hortumları ve tüm su hortumları değişti. 1000 km rodaj için benzinde uygun şekilde kullanılarak rodaj bakımı yapıldı. Antifriz eklendi. Rodajın üstüne 1500 km uzun yol test sürüşü yapıldı. Segman yüzdürmesi yapıldı, araç dolu şekilde 150-160 km hızlara çok rahat çıkıyor ve birçok rampada 5. viteste tırmanıyor. Araçta alt takım, motor, fren, egzoz, debriyaj vs gibi herhangi bir problem yoktur ve tam bakımlıdır.

Araçta aklıma gelen herhangi bir problem veya yapılması gereken bir işlem yok.

Şurada biraz daha detaylı motor revizyon bilgisi var;

Fotoğrafları 1-2 gün içinde ekleyeceğim.
Fotoğraf ekleme için ilk mesajı düzenleme yetkisi mümkünse çok sevinirim @Domestos Veli Abi.

Marka
Renault
Model
Twingo
Model Yılı
1999
Yakıt
Benzin + LPG
Vites
Manuel
Kilometre
334000
Kasa Tipi
HB
Renk
Turkuaz
Fiyat
158000
Motor Hacmi
1.2
Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Geçen hafta ofisteki elemana araba lazımdı, twingo al dedim hatta bi araç var komple elden geçti onu alalım sana dedim. Tamam abi olur dedi, topşikin konusuna girip baktık. Akşama ben arar konuşurum dedim, tabii ki unuttum. Sabahına bu konuyu görünce kendimden korktum yeminle :koptum::koptum:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Geçen hafta ofisteki elemana araba lazımdı, twingo al dedim hatta bi araç var komple elden geçti onu alalım sana dedim. Tamam abi olur dedi, topşikin konusuna girip baktık. Akşama ben arar konuşurum dedim, tabii ki unuttum. Sabahına bu konuyu görünce kendimden korktum yeminle :koptum::koptum:
Bide bağa bak bakam abi:D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İletişim: 05434695149

Herkese selamlar,

Evimizin önündeki geniş araç parkını basket sahası ve oturma alanına çevirmelerinden dolayı yaklaşık 1.5 aydır ciddi park problemi yaşamaya başladık. Bu nedenle istemeye istemeye maalesef yaklaşık 1.5 yıldır beraber olduğumuz Topşik ile yolları ayırma vakti geldi.

Aracı eşime almıştık, bu nedenle bakımları ve revizyonları titizlikle yaptırdım.
Fiyatı genele yazdım. Forum içi fiyat tabi ki daha düşük olacaktır. Henüz ilana çıkarmadım.

Şurada detaylı bir konusu mevcut.

Aracın genel durumu;

99 model 1.2 Alize, turkuaz renk,
  • 334 bin km'de. Gösterge 300 binden sonra sıfırladığı için şu an 34000 km'de.
  • Klima
  • Open air tavan
  • Çift airbag
  • Elektrikli direksiyon
  • Sonradan eklenen bardaklıklı vites konsolu
  • Sonradan eklenen 2002 aynalar
  • Sonradan eklenen teyp kontrol kumandası
  • Arka panel plastiği, radyatör koruma, kaput izolatörü, kaput kilit koruma, bagaj pandizotu vs gibi sonraki yıllarda Twingo'ya gelen yenilikler ekstra olarak eklendi.
  • 2002 Mika Farlar
  • Arka stoplar sıfır
  • Kenzo koltuklar
  • Clio 4 teybi (Bluetooth)
  • Twiputer II
  • Atiker LPG,
  • Dıştan komple boyalı, kapı içleri bagaj vs boyasız, şaseler falan temiz görünüyordu. Eksper yaptırmadım ama eski sahibinin ilanını gördüm sağ arka çamurluk değişen yazmış. Bizdeyken 2 ay önce trafikte dururken arkadan araç çarpması nedeniyle bagaj kapağının sağ altında ve arka tamponun sağ tarafında ufak düzeltme yapıldı. Arka stoplar değişti.
  • Motor bölümü ve bagaj bölümü fitilleri komple yenilendi.
  • Boya durumunu da paylaşayım, alırken boya ekspertizi yaptırmadım ama komple boyalı diyebilirim. Sağ kapı önü altında ve marşpiyelde çok dikkatli bakılınca fark edilen bir ezilme var. Motor çarptı. Sağ çamurluk benzin dolum kapağına yakın 5-6 cm kadar boya kırığı var dikkatli bakınca belli oluyor. Sol arka çamurlukta 10-15 cm çocuklar çizmiş. Ön kaputta dikkatli bakılınca görülen kedi tırnak izleri var. Kaputu açınca solda kalan, saç çamurluğun kaput içi tarafında ufak bir boya deformasyonu var. Muhtemelen usta motoru çıkarırken vurmuş oraya.
1 ay önce komple motor yapıldı, blok hariç neredeyse tüm parçalar mümkün mertebe Mais ile sıfırlandı. Motor takozları, ön akslar, baskı balata, şanzıman yağı vs gibi tüm parça ve sarflar yenilendi. LPG motor bölümü tesisatı komple yenilendi. LPG regülatörü, enjektör hortumları ve tüm su hortumları değişti. 1000 km rodaj için benzinde uygun şekilde kullanılarak rodaj bakımı yapıldı. Antifriz eklendi. Rodajın üstüne 1500 km uzun yol test sürüşü yapıldı. Segman yüzdürmesi yapıldı, araç dolu şekilde 150-160 km hızlara çok rahat çıkıyor ve birçok rampada 5. viteste tırmanıyor. Araçta alt takım, motor, fren, egzoz, debriyaj vs gibi herhangi bir problem yoktur ve tam bakımlıdır.

Araçta aklıma gelen herhangi bir problem veya yapılması gereken bir işlem yok.

Şurada biraz daha detaylı motor revizyon bilgisi var;

Fotoğrafları 1-2 gün içinde ekleyeceğim.
Fotoğraf ekleme için ilk mesajı düzenleme yetkisi mümkünse çok sevinirim @Domestos Veli Abi.
Can, buraya resim eklemeyi unuttun.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hayırlı satışlar. Hyundai Atos aldık. Twingo da baktım ama temizlerin fiyatı bizim bütçeyi hep aşıyordu. Hatta bir ara şirin babamda satışta gördüm, bütçe elvermeyince mecburen farklı araçlara yöneldik. 20 gündür Atos kullanıyorum çok güzel ama Twingo bir başka

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sağolasın Hakan, evet tadı apayrı bir araç. Aslında uzun dönem bisiklet niyetine bineriz diyorduk ama hem benim sürekli bakım takıntım hem de park problemi olunca evdeki araçları elden çıkaralım diyoruz artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt