Alınık 99 Model 323 BJ Ön İki Kapı Fitilleri

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
aracın ön kapı kaporta kısmında bulunan fitiller baya yıpranmış değiştirmek istiyorum ama bulmakta baya zorluk çekiyorum. Bana yardımcı olacak birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürler.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ben kesinlikle orjinal tavsiye ederim. Tabi fiyatları size uyarsa.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
yan sanayisine hiç denk gelmedim ne burda ne yurtdışı ilanlarında bulabilirseniz değerlendirin izmir özkur otomativde bir sohbet esnasında hiç gelmedi hiç satılmadı demişti ben sana fitili olan arabaları sayayım dedi gd 626, bg323 birde mazda minibüsler :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Kapı başına 300 TL fazla değil mi? Sonuçta 2,5 mt fitil.
2.5 metre düz boru fitil mi sadece köşelerdeki oturma yerleri ne olacak ? :)
ben sol kapı gergimi fitilimi ve toz fitilimi aldım bekliyorum sadece benim kapım sıfır gibi olsun pilot benim :p
Bizde fiyatlar böyle olsa hepsini yenilerim. Bizimkiler bunun 3 katı.
sizin kasa kadar popüler bir kasaya bir yan sanayicinin yatırımı olmalıydı ama kaçırmış piyasayı manisada bir fitil üreticisi var ama oem üretici nerdeyse bütün markaların fitillerini üretim bandına gönderiyor direk yoksa konuşurdum yani :)
hatta sitesini paylaşalım
Anasayfa

Son düzenleme:

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2.5 metre düz boru fitil mi sadece köşelerdeki oturma yerleri ne olacak ? :)
ben sol kapı gergimi fitilimi ve toz fitilimi aldım bekliyorum sadece benim kapım sıfır gibi olsun pilot benim :p

sizin kasa kadar popüler bir kasaya bir yan sanayicinin yatırımı olmalıydı ama kaçırmış piyasayı manisada bir fitil üreticisi var ama oem üretici nerdeyse bütün markaların fitillerini üretim bandına gönderiyor direk yoksa konuşurdum yani :)
hatta sitesini paylaşalım
Anasayfa
Dediğiniz firmayı aradım ama bizim bj kasaların fitillerinden yapamadıklarını ellerinde böyle bir fitil bulunmadığını söylediler. İstanbul da bir çıkmacı arkadaş tanesine 100TL istedi orjinalinin 180 Tl olduğunu da söyledi. Sanırım yıl başından sonraya kaldı benim . yinede ilgilerinize teşekkür ederim herkezin.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
orası sıfır arac fitil üreticisi zaten aramınız yönünde bir tavsiyede bulunmamıştık :)
sıfırı 180 olan bir fitilin çıkmasını 100 lü rakamlara tavsiye etmem daha ucuz olmalı yada kampanya zamanı sıfır alınmalı ;)

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Murat Bey, ucuz fitiller cabucak sertlesir faydasindan cok zarari olur diye biliyorum.
Ya orjinal yada kaliteli birsey kullanmak lazim.
Aklima cozum olarak birsey geldi.
Boru seklindeki metrelik bir fitilden, lazim olacak kadar kesip, ters bir sekilde orjinal fitilin uzerine yapistirmak isi kurtarmaz mi?

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Murat Bey, ucuz fitiller cabucak sertlesir faydasindan cok zarari olur diye biliyorum.
Ya orjinal yada kaliteli birsey kullanmak lazim.
Aklima cozum olarak birsey geldi.
Boru seklindeki metrelik bir fitilden, lazim olacak kadar kesip, ters bir sekilde orjinal fitilin uzerine yapistirmak isi kurtarmaz mi?

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam.. askıya aldım şuan için direk orjinaliyle değiştirmeyi planlıyorum. Listem var yılbaşından sonra toplu bir girişimim olucak sanırım.

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
geçen gün muğla servisi aradım bir kaç malzeme ile beraber kapı fitillerini de sordum. orjinalleri 184 TL imiş. Asıl beni şok eden 4 lü cam düğmesinin orjinalinin fiyatı oldu. hatta yanlışmı sordum yada yanlış mı anladım diye 3-4 kere sormuşum adama. 1323 TL dedi. Ali amcadan 18 $ la sipariş geçtim. olmazsa bunlardan da iki tane söyleyeyim bari. Uğraşların içinde teşekkür ederim Oğuzhan.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
geçen gün muğla servisi aradım bir kaç malzeme ile beraber kapı fitillerini de sordum. orjinalleri 184 TL imiş. Asıl beni şok eden 4 lü cam düğmesinin orjinalinin fiyatı oldu. hatta yanlışmı sordum yada yanlış mı anladım diye 3-4 kere sormuşum adama. 1323 TL dedi. Ali amcadan 18 $ la sipariş geçtim. olmazsa bunlardan da iki tane söyleyeyim bari. Uğraşların içinde teşekkür ederim Oğuzhan.
Cam düğmesi ford ranger ile aynıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Üst Alt