99 Mazda 323F 1.5 Ateşleme Bobin Önerisi

Arsctn

Sessiz
Araç Markası
1990 Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
Cümleten Selamun Aleykum .
1999 model 1.5 motor 323F Astina HB aracımı yeni aldım. Alalı daha 1 hafta oldu fakat aracta gaz verince tekleme var usta bobinlerden olduğunu söyledi hangi marka ve nerden alacağımı bilemedim en iyisi hangi markadır bilmiyorum şu anda seçenek olarak Hamsing, Yek, Valeo, Cadic mevcut

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşhisi koyan usta, parça konusunda marka tavsiyesinde bulunmadı mı?
Yerinde olsaydım, Valeo tercih ederdim, en azından bilindik bir marka.

Arsctn

Sessiz
Araç Markası
1990 Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Moderatörün son düzenlenenleri:

Arsctn

Sessiz
Araç Markası
1990 Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Cümleten Selamun Aleykum. Aracım 99 model 1.5 323F Astina kasa aracımda üst kapakta yağ kaçağı var marka olarak piyasada bulabileceğim en iyi marka hangisidir bilmiyorum bu konuda sıkıntı çekiyorum yağ kaçağı aşırı ve ayrıca motor bobinlerinde problem var (tekleme) usta bobinlerin değişmesi gerektiği söylüyor ngk dedi ama bulamıyorum bulduklarımda 2500₺ fiyat istiyor parçacılar marka olarak servis malı diye satıtılları hamsing marka bobinleride önerdiler marka olarak ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cümleten Selamun Aleykum. Aracım 99 model 1.5 323F Astina kasa aracımda üst kapakta yağ kaçağı var marka olarak piyasada bulabileceğim en iyi marka hangisidir bilmiyorum bu konuda sıkıntı çekiyorum yağ kaçağı aşırı ve ayrıca motor bobinlerinde problem var (tekleme) usta bobinlerin değişmesi gerektiği söylüyor ngk dedi ama bulamıyorum bulduklarımda 2500₺ fiyat istiyor parçacılar marka olarak servis malı diye satıtılları hamsing marka bobinleride önerdiler marka olarak ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Açtığın ilk konu ile mesajın birleştirilmiştir.

Külbütör contası hakkında tecrübe sahibi değilim, değişimi yapacak usta yönlendirme yapacaktır.

Üst Alt