Alınık 30-35 Bin Bandında D Segment Araç

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Zaten forumda satılanlarin çoğu yabancıya gitti. Biz arayınca araç satılmaz,araç satilinca biz aramıyor oluruz.
Hocam hep böyle olmuştur ya zaten bu işler..

Kaç vakittir bu konuyu takip ediyorum, araç arayışı mutlu sona ulaşsa da iyi dileklerimizi iletsem diye. Bir süredir ses kesildi acep o iş tamam mıdır, kapının önüne çekilmiş midir düldül, yeni konusunda görüp tecrübelerini dinleyeceğimiz bir D segment ile nihayete ermiş midir arayış..:)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hocam hep böyle olmuştur ya zaten bu işler..

Kaç vakittir bu konuyu takip ediyorum, araç arayışı mutlu sona ulaşsa da iyi dileklerimizi iletsem diye. Bir süredir ses kesildi acep o iş tamam mıdır, kapının önüne çekilmiş midir düldül, yeni konusunda görüp tecrübelerini dinleyeceğimiz bir D segment ile nihayete ermiş midir arayış..:)
D segment arayisim sonlandı hocam. Azcik eli ayağı düzgün baktığım markalar 50 bin civarında. Maxima bile 45 bandına yerleşti. Kimse anlam veremiyor ama ben biliyorum ki ben baktığım için iyice uçtu.
Hal böyle olunca Lacetti almak zorunda kaldım. Bayram telasise girince konu açamadım çok yakında artısı eksisi ile bir konu açacağım.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
D segment arayisim sonlandı hocam. Azcik eli ayağı düzgün baktığım markalar 50 bin civarında. Maxima bile 45 bandına yerleşti. Kimse anlam veremiyor ama ben biliyorum ki ben baktığım için iyice uçtu.
Hal böyle olunca Lacetti almak zorunda kaldım. Bayram telasise girince konu açamadım çok yakında artısı eksisi ile bir konu açacağım.
Ülkemizde yine pek değeri bilinmeyen ve de piyasası daha pilotlaşmamış bir marka-model ile arayışın sonlanması sürecin tatlıya bağlanarak tamamlanmasını sağlamış. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yıllar yıllar evvel bizim geniş ailede Ford Connect var iken bir abimiz Chevrolet bayisinde çalışıyordu, amcam Connect'i verip Lacetti alıyordu ki "piyasası yok bunun, parçası pahalı" argümanlarına yenik düşerek almaktan vazgeçmişti. O zamandan beri Lacettileri her gördüğümde içteki uhdeyi hissederim. Sizin tecrübeleriniz bu uhdenin de neticelenmesini sağlayacak; ya tamamdır aklımıza yazdık durum gerektirse alınır diye ya da yıllar evvel hayr olmuş almamak diye :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok teşekkür ederim. Kısa zamanda konusunu açtığımda elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım.

Üst Alt