29 Temmuz Pazar İzmir Sasalı Buluşması

Bayraktar

ve Cemşid, bi' de Mavi
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Merhaba Dostlar,
@major35 Hasan'ın oluşturduğu İzmir Yaz Etkinliği 2018 anketinden siz değerli üyelerimiz tarafından yapılan oylama sonucu sandıktan "29 Temmuz" seçeneği büyük bir oy farkıyla çıkmıştır. :D

29 Temmuz 2018 Pazar günü Sasalı'daki buluşma yerimizde sabahtan akşama kadar "mekan bizim" modunda olacağız. :p Yerimiz, her zamanki Semaver buluşmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Hasan'ın atölyesidir. İlerleyen günlerde konum bilgisi eklenecektir. Önündeki açık alana guzularımızı park edip sonrasında semaverde çay eşliğinde inceleyebileceğimiz izole bir ortama sahip atölyemizde, pazar günü sanayide kimsenin olmamasından dolayı biz bize ve guzularımızla kalmayı umuyoruz.

Etkinliğin herhangi bir saati olmamakla birlikte Cumartesi gecesi Hasan'ın atölyede kalmasından dolayı sabahın ilk saatlerinden itibaren misafirlerimiz mekana teşrif edebilirler. Çok da kurala bağlamadan kafamızdan yaptığımız programımıza göre sabah 9:00 sularında ayaküstü yapacağımız bol gevrekli (simit), boyozlu, gezen tavuk yumurtalı kahvaltımızdan sonra sınırsız çay ve kahvemiz eşliğinde hem bolca muhabbet eder, hem de guzularımızın başında da vakit geçirebiliriz. Öğleden sonra "mangalsss time" seansımızla birlikte yakın zamanda şekillendireceğimiz menümüzü (köfte, sucuk, tavuk, pirzola, ördek, havyar vs.) :p oluşturup öğle yemeğimizi de hep beraber yemeyi düşünmekteyiz. ;)

Zaman geçireceğimiz yer aileye çok müsait olmadığından bu seferlik ailesiz buluşma yapmak zorunda kaldık, bu konuyu mazur görmenizi rica ederim. Bir diğer konumuz da Pazar günü tercihi içindi ki, Cumartesi günü Hasan'ın atölyesinde mesai yapıldığından maalesef Pazar günü buluşma planlanabildi. İlerleyen zamanlarda inşallah daha da büyük projelerle yine birlikte oluruz, çoluk-çocuk eğleniriz. ;)

İstek ve önerilere açığız, siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız. Tüm dostlarımızı bekliyoruz. ;)
Buluşmaya katılmak isteyen dostlarımızın konu altına katılım sayısını belirterek mesaj yazmaları önemle rica olunur.
MÜDÜЯRÜYYET :p

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Beni yazın en başa :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız gelecek olursam ctesi gündüz gelebilirim :) Çünkü iki gece uykusuzluğa dayanamaz narin bedenim :eek:

Tek semaver yetersiz kalabilir, evlerden çay makinesi getirebiliriz ;) bende 1 adet mevcut ;)

Son düzenleme:
K.B.
K.B.
Bayraktar

Bayraktar

ve Cemşid, bi' de Mavi
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Beni yazın en başa :)

Yalnız gelecek olursam ctesi gündüz gelebilirim :) Çünkü iki gece uykusuzluğa dayanamaz narin bedenim :eek:

Tek semaver yetersiz kalabilir, evlerden çay makinesi getirebiliriz ;) bende 1 adet mevcut ;)
Sıkıntı değil abi. Kalacak yer ayarlarız. ;)
Semaverin yanısıra bir iki tane daha çaydanlığımız olacak. Aslında çayları oradan servis edecektik de sen şimdi olayı bozdun. :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hasan bize kapılarını sonuna kadar açtığı için teşekkür ederiz mekan bizim oldu artık :) ama korkum patron kovalayacak bir gün bizi :D bir aksilik olmazsa pazar sabahtan ordayım inşallah.
Patron da Hasan da çok güzel ve iyi niyetli insanlar tanımaktan keyif aldığım insanlar içindeler, fakat herhangi bir kovalama atraksiyonu yaşayacak olursak siz Hasan'a çökün, ben patronu hallederim... :p

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Manisa'dan gelenler konuk mu oluyor? Yoksa konuksever mi? :D:cool::p
hangisi olmak istersen onu ol baykal :p:p
Hasan bize kapılarını sonuna kadar açtığı için teşekkür ederiz mekan bizim oldu artık :) ama korkum patron kovalayacak bir gün bizi :D bir aksilik olmazsa pazar sabahtan ordayım inşallah.
Patrondan yana sıkıntı yok Süleyman sağolsun mekanı o gün bize bıraktı. Davette ettim bakalım gelirmi bilmiyorum :D
Patron da Hasan da çok güzel ve iyi niyetli insanlar tanımaktan keyif aldığım insanlar içindeler, fakat herhangi bir kovalama atraksiyonu yaşayacak olursak siz Hasan'a çökün, ben patronu hallederim... :p
Sakin olun olaya el koydum baştan sorun yok abi :D:D
@Domestos plan belli abi tamamdır ;)

mangalın zamanıda ufak sucuk partisinin tam senesine denk geliyor ;)
Vay be hiç düşünmedim ya hu nasıl bir rastlantı inş O günkü gibi keyifli geçiririz. :):)
Buralardan gelecek olan bir şey varsa o zamana kadar netleştirin, alıp gelirim ;)
Yok abide Kadir gelemiyor galiba ses seda çıkmadı :naslyany::naslyany:

Üst Alt