2011-13 Volvo V60 T4 1.6 (lpg'li) 180 hp R Design

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Daha once de belirttigim gibi 8 ay once ailemize katilan Köpük (Sibirya kurdu-Golden kirmasi 30 kiloluk bir seker kupu) ve 4 ay sonra katilacak olan bebegimiz ile hb mazda3'e sigamayacagiz gibi gorunuyor. SW arac arayisimda icime en cok sinen model V60 oldu. Hatta su an bana oldukca yakin (bodrumda) tam istedigim gibi bir arac mevcut. Ilan 20 gunu geckin yayinda, Link asagida... Esasen kışı beklemek istiyorum ama hem dogumdan sonraki uykusuz geceler hem de aradigim ozelliklerde bir arac bulamama endisesi ile su an hizli hareket etmek de istiyorum. Aracla ilgili tek cekincem kmsi fakat diger bir yandan da 2011 model bir araba icin 150 bin km cok degil. Simdi bu hususta ne diyorsunuz? Ya simdi ya hic gibi bir durumda kaldim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...gn-polestar-hatasiz-148000-km-586417074/detay

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Volvo sahibi bir iki kisiye sordugum kadariyla bi tık bpahali oldugunu soylediler bakim ucretinin acikcasi ama atiyorum 600 degil de 800 gibi bir rakamdan bahsettiler, asiri da fark yok gibi geldi bana.

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Bu hususta benim mazda3, nam-ı diğer ateşoku da satılıktır, her ne kadar ilana koymaya elim varmasa da...

Mazda 6'nın niye yok SW kasası diye sormadan edemiyorum..

Son düzenleme:
Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Araç fp olarak gayet mantıklı çok güzel görünüyor ,ama ilandaki araçta arka bebek koltuğunun niye diz mesafesi sıfır , arkası çok mu dar acaba ? Garip geldi
O bana da biraz garip geldi ama cok uzerimde durmadim acikcasi, neticede sw bir ara ne kadar dar olabilir ki dedim... Bir de emin olmamakla beraber bazi sw araclarda arka koltugun da ileri geri kizakla kayabildigini gordum, bagaj ve arka koltuk diz mesafesi ayarlamak maksadiyla kullaniliyordu, belki oyle biseydir diye dusundum.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Mazda olmayacaksa volvoya ben de yakın hissediyorum kendimi. V40 hos geliyor bana da . v60 daha genis bagaj hacmiyle cazip duruyor.

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Araç fp olarak gayet mantıklı çok güzel görünüyor ,ama ilandaki araçta arka bebek koltuğunun niye diz mesafesi sıfır , arkası çok mu dar acaba ? Garip geldi
Simdi bi daha baktim da, ön yolcu koltugu cok fazla kaydirilmis gibi geldi arkaya dogru... Nerdeyse arka kapi hizasina gelmis.

Üst Alt