2005 Mazda 3 2.0 150Hp...

muratyavuz

Katılımcı
Araç Markası
2005 Mazda 3 Sport Dyn
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hb
Selamünaleyküm arkadaşlar. Allah cümlemize kaza bela vermesin.
Hep ön yargılardan dolayı uzak kaldığım, mazda ya letgo da gördüğüm ilandan sonra kavuştum. Mesajlaşmalar, görüşmeler, araç hakkında bilgi ararken tabi (aile,arkadaş hep yerli araba al satılmaz sonra o araçlar, parça bulamazsın diye diye ömrümü yediler) nette Ekinci Oto Adem usta ya rastladım. Aracın sahibini direk oraya çağırdım Adem usta nın kontrollerinden sonra sünneti(pazarlık) de yerine getirerek mazda 3 almış olduk.

Arac 2005 model , 2000 motor , 150hp , manuel vites, 5 ileri , zenon farlar, far yıkama , sis farı , ön koltuklarda ısıtma , 4 disk fren sistemi , direksiyondan kumandalı radyo cd çalar hava yastıkları , yağmur sensörlü silecekler , far sensörü , 4 cam otomatik , çocuk kilidi , 17 jant lastikler ... bir tek sunroof yok onuda pek dert etmiyorum, sunroof ile ilgili farklı araçlar da da şikayetler duymuştum... Ben de yeni yeni öğreniyorum aracı hafta sonları kullanıyorum , hafta arası şirket aracı var. Lpg takılmamış ben de taktırmayı düşünmüyorum.

Ve aranızda olmak güzel. Allah ağzımızın tadını bozmasın inşaallah...

Ekli dosyalar

• 268.5 KB Görüntüleme: 58
  • 232.7 KB Görüntüleme: 59
  • 299.2 KB Görüntüleme: 62
  • 213.8 KB Görüntüleme: 69
  • 196.5 KB Görüntüleme: 70
  • 204.6 KB Görüntüleme: 68
  • 261.2 KB Görüntüleme: 58
  • 141.7 KB Görüntüleme: 55
  • 229.3 KB Görüntüleme: 54
  • 226.1 KB Görüntüleme: 54
  • 270.2 KB Görüntüleme: 54
  • 277.3 KB Görüntüleme: 53
  • 260.2 KB Görüntüleme: 49

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
hey maşallah be.gerçek den çok değerli bir araca sahipsin abi.keyfini çıkartarak kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun.ayriyeten tanışmak da güzeldi.:harika:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hoşgeldiniz, aracınız göz alıcı. 2000 motor 150 hp manuel vites. Bence paragrafın en kritik cümlesi. Allah içinize sindirsin.

@Oğuzhan bu aracı daha önce watsapta seninle paylaşmıştım galiba hatırlıyor musun?

Emre06

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Öncelikle hayırlı olsun. Bende de aynı kasa var ama 1.6 motor. İlk kez 2000 motoru duydum. Abi ender bulunacak bi araba almışsın. Bide koltuk ısıtma var. Buna da hiç rastlamamıştım. Ama kafamda hep 2000 motor var. Birgün benimde olur inşallah. :)

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
abi hayırlı olsun tekrardan o gün aracınızı baya inceledik maşallahı var göstergelere bende hayran kaldım arka stoplar marşpiyeller ve rengi aracın harika daha çok fotoğraf bekleriz valla güle güle kullanın ;)

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Hocam Mazda 3 aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Bu arada aracın r rengine bayıldım, aracı gösteren bir renk.

muratyavuz

Katılımcı
Araç Markası
2005 Mazda 3 Sport Dyn
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Öncelikle hayırlı olsun. Bende de aynı kasa var ama 1.6 motor. İlk kez 2000 motoru duydum. Abi ender bulunacak bi araba almışsın. Bide koltuk ısıtma var. Buna da hiç rastlamamıştım. Ama kafamda hep 2000 motor var. Birgün benimde olur inşallah. :)

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
abi hayırlı olsun tekrardan o gün aracınızı baya inceledik maşallahı var göstergelere bende hayran kaldım arka stoplar marşpiyeller ve rengi aracın harika daha çok fotoğraf bekleriz valla güle güle kullanın ;)
Hocam Mazda 3 aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Bu arada aracın r rengine bayıldım, aracı gösteren bir renk.
Allah hepimizin gönlüne göre versin inş...

Üst Alt