• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2003 VW Touareg 3.2 V6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Moderatörün son düzenlenenleri:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sağolun hepinize , aslında satılacak araç değil hatta babayı zor ikna ettik ,1 haftadır ben kullanıyorum çok keyifli araç ,tam bir tüplü ve öfkeli 255 bg ve motor sesi inanılmaz güzel , ama tabiki bir mazda değil, vw bana uzak yeni sahibine yakın olsun :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
PC'ye geçince detaylı bir daha bakayım dedim. 9.Fotoğraftaki Guzu gözümden kaç(a)madı... :D :D

654.JPG

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Varmış bi hikmeti demek ki... :p :D Araçlar için tam fotoğraf çekimlik mekan olmuş... Aklımda bulunsun, (fırsat bulabilirsem) bi atraksiyon yapayım ben burada... :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
porsche cayenne ile ortak üretim olduğundan sanırım, kalitesi baya yüksek
Tip olarak da benziyorlar çok az da oolsa.Ama cayenne daha güzel bence. Yalnız böyle arabaları almak için biraz büyük yürek lazım.Ben bunların yavrusu sayılacak forester aldım benimki ona bile küçük geldi :D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tip olarak da benziyorlar çok az da oolsa.Ama cayenne daha güzel bence. Yalnız böyle arabaları almak için biraz büyük yürek lazım.Ben bunların yavrusu sayılacak forester aldım benimki ona bile küçük geldi :D
tabiki cayenne tartışmasız daha güzel ,yürek benzetmesi güzel olmuş, benzetmeler çoğaltılabilir:D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

tabiki cayenne tartışmasız daha güzel ,yürek benzetmesi güzel olmuş, benzetmeler çoğaltılabilir:D

Konu ekseninden kayıyor ama Porsche için yorum yapmadan geçemiciiim... :D

Çocukluğumun efsane tasarımlarına sahip; 911'lerden, 928'lerden, Targa'lardan sonra;

911.jpg

911-by-Singer-2.jpg

928.jpg

9288.jpg

Ne zaman Porsche gidişata ayak uydurarak, 4 kapılı versiyonlar ile SUV işine girdi, benim için bütün prestiji, büyüsü ve cazibesi bitti... :) Özetle; Aslına dönmeyen Porsche benim için ağzıyla kuş tutsa hikayedir... Beleş verseler binmem, o kadar yani... :D

panamera-1.jpg

cayenne-platinum-edition-side.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt