2001 Premacy Bakım

farisi

Sessiz
Araç Markası
Mazda Premacy
Araç Renk ve Tip
Gri
Aracımı aldığımda 82.000 km idi yaklaşık 6 ay oldu alalı şu an 96.000 de. daha önce de mazda 323 vardı 98 model. eski aracımda Adem Usta ile tanışmıştım. Bu aracı alırken sağolsun onun tavsiyesi ile aldık. Yani araç bakımı için ilk şart Adem Usta'nın tavsiyesi olan aracı alın arkadaşlar. ;) ilk aldığımdan bu yana periyodik 5.000 - 10.000 lik bakımlarının haricinde çok stabilize yollarda ve yüklü gittiğimiz için z rotu, burçlar gibi parçalarını değiştirdim.
Premacy ile ilgili internette pek tavsiye bulamadım açıkçası ve ilk defa karşılaştığım bir araçtı ama aldıktan sonra iyi ki Adem Usta bunu tavsiye etmiş diyorum. Genişlik ferahlığı ile içerde çok rahatsınız. Ayrıca aracın sürücüye güven verişi cabası. Birkaç foto ekliyorum Adem Usta'nın yanındayken, kendisine selamlar

Ekli dosyalar

• fotoğraf 1.JPG
    fotoğraf 1.JPG
    35.1 KB · Görüntüleme: 69

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Türkiye şartlarında tam bir kupon araç bence... Parasının kat be kat fazlasını sahibine sunuyor...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bir çok aksamı 323 ile aynı diye biliyorum parça sıkıntısı yaşamazsınız. Zaten Adem usta arkanızda olduktan sonra keyifle binersiniz :)

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Adem usta araç alım satımı yapmayı neden düşünmüyor acaba yan tarafa falan dersiniz? Japon konusunu aşmış bakılacak olursa. :eek:

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
salman beyin aracının bakımı bitti ve çıktı şu anda iyi bir abizimizdir va sadık müşterimdir kısaca adamın dibidir ;)

bundan önceki aracı 96/98 familya 1.5 idi sattı be bir zaman sonra beni aradı ben bu aracın haberin almıştım ama kimseye söylemiyordum iyi arkadaşımıza gitssin 80 binde aldık yepyeni ona düzgün bakıcak bir sahib lazımdı o ara salman araba aradıgını söyleyince şimdi oldu bu iş dedim ve aldırdım aracı çok memnun allah nazar dan saklasın güle güle bin sin rabbim hepimize mazdalarımız ile huzr zevkli sürüşler nasip etsin inşallah :)

kenankoylu

Sessiz
Araç Markası
2001 Mazda Premacy
Araç Renk ve Tip
Mpv Sarı
Arkadaslar öncelikle iyi akşamlar.
2001 model 1.8 premacy periyodik bakımı için hava filtresi ve polen filtresi gerekli. Sinopta bulamiyorum. Orijinal hava filtresi nin fotoğrafını yüklüyorum. Sizler nereden alıyorsunuz. Orijinal filtreleri ve fiyatlarını paylaşırsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 20170501_145602.jpg
    20170501_145602.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 36

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Aracımı aldığımda 82.000 km idi yaklaşık 6 ay oldu alalı şu an 96.000 de. daha önce de mazda 323 vardı 98 model. eski aracımda Adem Usta ile tanışmıştım. Bu aracı alırken sağolsun onun tavsiyesi ile aldık. Yani araç bakımı için ilk şart Adem Usta'nın tavsiyesi olan aracı alın arkadaşlar. ;) ilk aldığımdan bu yana periyodik 5.000 - 10.000 lik bakımlarının haricinde çok stabilize yollarda ve yüklü gittiğimiz için z rotu, burçlar gibi parçalarını değiştirdim.
Premacy ile ilgili internette pek tavsiye bulamadım açıkçası ve ilk defa karşılaştığım bir araçtı ama aldıktan sonra iyi ki Adem Usta bunu tavsiye etmiş diyorum. Genişlik ferahlığı ile içerde çok rahatsınız. Ayrıca aracın sürücüye güven verişi cabası. Birkaç foto ekliyorum Adem Usta'nın yanındayken, kendisine selamlar

Salman Bey merhaba, aracınız hayırlı ve uğurlu olsun, kazasız belasız sürün. Bizim araçların sürücülerinin de artması sevindirici :)

Üst Alt