Satılık 2. Sahibinden 13.000 KM'DE Hasar Kayıtsız Honda PCX

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba Mazda'daşlar.

Severek kullandığım motorumu bana artık yetmediği ve kuzenimdeki XMAX 250 motoru aldığım için satıyorum. Motorun ikinci sahibiyim. Yedek anahtar ve alındığında verilen evraklar mevcut. Kilometre kesinlike orijinaldir. Hasar kaydı yoktur.

Motorumu devamlı garajda tutmama rağmen maalesef geri gelen bir arabanın yandan vurması sonucu sağ tarafa düşerek çizikleri oluştu. 750 lira verip komple kaporta yaptırarak sorunsuz demek yerine, orijinal halinde satmayı alan kişi içinde daha mantıklı bulduğum için fiyatı düşerek satıyorum.

Motor kışın ve yağmurlu havada kesinlikle kullanılmadı. Bakım zamanından önce tüm bakımları yapıldı. Yağ devamlı Scoot 4 kullanıldı, Orijinal Honda hava filtresi takıldı. NGK buji 1000 km önce değişti. Kayış ve varyatör bakımı yeni yapıldı.

Bahsettiğim kaza dışında en ufak bir sorun bulunmamaktadır. Motor ve yürüyen kusursuzdur. Dileyenler usta ile ya da dilediği expertizde gösterebilirler.

YER: Bahçelievler / İstanbul
KM: 13.372
YIL: 2013
FİYAT: 9.250

42004

42005

42006

42007

42008

42009

Son düzenleme:

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar

@kadir koşşşşşş

Teşekkür ederim üstad. :)

Hayırlı satışlar olsun. Piyasayı bilmiyorum ama Honda markası için fiyat uygun geldi bana.

Veli abi bahsettiğim düşme durumu olmasa 10.500 dü kafamdaki son rakam. Motorun sessizliği, diriliği, tokluğu ve bu km için bencede makul bir fiyat. Gelip kullanan inanıyorum hak verecektir.

Fiyat konusunda pek birşey yapacağımı sanmıyorum ama forumdan bir arkadaşa nasip olacaksa elimden gelen neyse yaparım.

Üst Alt