• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 1999 Mazda 323f BJ Astina 1.8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Abiler, kardeşler. İhtiyaç dolayısıyla aracımı satmak durumundayım. Henüz satış sitelerine ilan eklemedim.

Aracım
323f Bj Astina 1.8 sıralı sistem(Zavoli) Lpg li
1999 model 265.000 km de
Km aldatmasın motor rektifiye yaptırdım.
Kondisyonu üst düzeydir.
Mobil 1 5/30 esp harici yağ kullanmıyorum.

Klimalı, abs li, çift hava yastıklı. Çalışmayan aksamı yok.

Kasası çok düzgündür.Ufak tefek sürtmeler var.
Tavan ve direklerde çok hafif keşerme oluşmakta. Rahatsız edici seviyede değil.
Sadece sağ ön çamurluk değişmiş, ve soş arka kapı işlem görmüş. Harici 2 parça boyası var.
Lastikleri (Nokian wearherproff) jantları güzeldir.

Hasar kaydı bir adet Çarpma olarak var. Tutar gözükmüyor.

Bakımsız turşu araba değildir. İhtiyaç olmasa düşünmezdim lakin şartlar bunu gerektirdi.

Fiyat olarak fikirlerinizi dikkate alacağım. Henüz belirleyemedim.
bf21c1a953857404d6923f0a24b8d420.jpg
4c8970cd34c6a59804f32dbf2aa81c8d.jpg
1e62abf534d7a836acf876dffcec02a1.jpg
a249bdb17b8b885bd760d66bcab902bc.jpg
93b4c2a1a7fe1306c0a226405dbc2348.jpg
0e2daca3905487755edfc1491a4d0af8.jpg
b0114508d030c676a11c0e4788a0c675.jpg
4bb3d2e8b8dbddc7f073cd7c0f9149fd.jpg
033af48e5ab7d8b36ffd1d5181816cb3.jpg
e554f3eb046b5aa87bfe499a1008f472.jpg
4e01c73fb05112651d034e81cac80609.jpg
a786c2fd34e19c6ecc46fb544529e680.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı satışlar olsun, Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sağ olun Allah razı olsun.Fiyat olarak da yorum bekliyorum.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Bir ay önce 22'ye giden de oldu 29 yazıp bekleyen de... Hadi ortası olsun 26 diyelim.
Abi inan 20 yazan da var 30 yazanda. Dediğiniz fiyatlara göre ilan açıcam.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Hayırlı satışlar olsun inşallah ama aracın motoru yeni yapıldı diyorsunuz ya bu yüzden canım ülkemde fiyatlar tersine işliyor maalesef sebebi ise bazıları hariç çoğunlukla doğru düzgün usta olmadığı için (rektefiye edilen bi araci) ben korktuğum için söylüyorum kullanırken elimde kalacakmış gibi geliyor.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Hayırlı satışlar olsun inşallah ama aracın motoru yeni yapıldı diyorsunuz ya bu yüzden canım ülkemde fiyatlar tersine işliyor maalesef sebebi ise bazıları hariç çoğunlukla doğru düzgün usta olmadığı için (rektefiye edilen bi araci) ben korktuğum için söylüyorum kullanırken elimde kalacakmış gibi geliyor.
Teşekkür ederim. Kolayı var 30.000 km oldu aşağı yukarı motor yaptıralı. 5/30 yağ kullanıp yağ eksiltmesi yapmıyorsa, deneme amaçlı 215 gibi süratlere çıkabiliyorsa 0-100 denemesi 10 sn. nin altında oluyorsa. Bence sıkıntı yoktur. Hatta bu km lerde hazır araba yapılmış işte diğer türlü vay yağ yakar mı çekişten düşer mi v.s.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Valla @ogzhn38 bey ne yalan soyleyeyim her alıcıya motoru yapılmış bi arabayı 215km hızlarda deneme fisati veriyorsanız helal olsun derim başka bisey diyemem. Ben bi şahin satmıştım 1-2 kişi geldi baktı adam koltuğa oturdu durduğu yerde basiyo da basiyo araba ne bagiriyo ama ne yapıyorsun dedim aracı deniyorum dedi. Böyleleri de var Allah bilinçli alıcı ve satıcılarla karşılaştırsın cümlemizi her daim.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Valla @ogzhn38 bey ne yalan soyleyeyim her alıcıya motoru yapılmış bi arabayı 215km hızlarda deneme fisati veriyorsanız helal olsun derim başka bisey diyemem. Ben bi şahin satmıştım 1-2 kişi geldi baktı adam koltuğa oturdu durduğu yerde basiyo da basiyo araba ne bagiriyo ama ne yapıyorsun dedim aracı deniyorum dedi. Böyleleri de var Allah bilinçli alıcı ve satıcılarla karşılaştırsın cümlemizi her daim.
Öyle bir şey tabi ki olmaz ben sadece izlenim söyledim. Motordan anlayan herhangi bir vatandaş anlar zaten. Kalkıştan sesinden dip gazda duman var mı yok mu. V.b. uzar gider. Bilinçli kullanıcıyız şükür. O şekilde düşünenlere aracım satılık değil

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
yağ çubuğunu çekip rölantide dip gaz vererek, yağ çubuğunda buharlaşma gözlemlenmesi ve aynı pozisyonda yine dip gaz vererek egzozdan çıkan dumanın renginin gözlemlenmesi, motorun hangi durumda olduğuna dair fikir vermesi için yapılan genel bir uygulamadır. BEn de bu şekilde bakıyorum, tabi sizin şikayetiniz süreyle alakalı, zira benim bunları bakmam toplamda 30 sn felan sürüyor. size gelen arakadaş olayı uzatmış sanırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada konu sahibine hayırlı satışlar dilerim :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Aynen @Erçay bey sizin dediğiniz gibi yapsa dersiniz adam profesyonel alıcı ama adam resmen arabaya abanıyordu. şu ana kadar 4 araç sattım 2'si expere baktırdı alıcı 2'sine tamirci baktı tamirciler de sanırım yağ kapağını açıp oraya beyaz bi kağıt kapatarak deneme yaptıydı diye hatırlıyorum. Açıklama yaptığınız iyi oldu ben yağ çubuğu olayını bilmiyordum alırken bende bilirim en azından artık veya başka tanıdıklarımızı bu yönde uyarabilirim.(yağ çubuğunu yerinden oynatıp gevşeterek boşlukta mı bırakıp buharlaşmayı yağ çubuğunun kendisinde mi yoksa yağ çubuğu deliğinde mi gözlemleyeceğiz? bilgi olarak bu konuda sıfırın da sıfırıyım sadece aklımda kulaktan dolma bilgiler var bu konuda hiç deneyimim olmadı. cahilliğimi mazur görün)

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
yağ çubuğunu çekip rölantide dip gaz vererek, yağ çubuğunda buharlaşma gözlemlenmesi ve aynı pozisyonda yine dip gaz vererek egzozdan çıkan dumanın renginin gözlemlenmesi, motorun hangi durumda olduğuna dair fikir vermesi için yapılan genel bir uygulamadır. BEn de bu şekilde bakıyorum, tabi sizin şikayetiniz süreyle alakalı, zira benim bunları bakmam toplamda 30 sn felan sürüyor. size gelen arakadaş olayı uzatmış sanırım :D

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada konu sahibine hayırlı satışlar dilerim :)
Çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt