Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurt İçinden Alışveriş Yaptıgımız Siteler

Konu, 'Alışveriş' kısmında kadir tarafından paylaşıldı.

1. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Yurtıcınden parça aldığımız siteleri bu başlık altında toplarsak güzel olur diye düşündüm.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İyi düşündün ;)
    - (www.eliftuning.com) Mesela ben eliftuning.com dan aksesuar aldım cam rüzgarlığı.
    - (www.modacar.com.tr) Buradan da Oğuzhan'ın tavsiyesiyle Kauçuk ve Fitil Koruma Gıcırtı Önleyici Süt alacağım sepette bekliyor, fiyat uygun

3. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Net ustun alisveris genelde daha uygun oluyor genelde alacagim seyleri magazalarda bakar internetden daha uyguna alirim bi ornek veriyim telefon almaya media markt gittim media markda 800tl kendi sitesinde 700tl media markin icinde magaza teslim secenegi ile 700e netden siparis verip danismadan teslim aldim bide media markda ektra indirim isteme sansiniz var hatta elinizde bi katalog ile xx yerde bu daha ucuz diyip dahada ucuza alabilirsiniz

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    http://www.lpgyedekparca.com/index.php

http://www.otogazyedekparca.com/

Her iki site de aynı ve ben besili guzumun lpg filtresini değiştirmek için sanayiye gittiğimde 40 lira istediklerinde keşfetmiştim, lpg ile ilgili ne isterseniz var ve uygun fiyata... Bana 40 lira denilen filtreden 5 tanesini 30 liraya almıştım, 10 bin km olmadan da kendim değiştiriyorum...

5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Anlaşılan hepsiburada ile buzları hala eritmemişsin abi ; )

7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    4 yıl oldu hala daha gıcıklığım geçmedi dallamalara... 30 cc'lik bir parfümü hangi çalışanı iç etti bulamadılar ama benim gibi devasa bir müşteriyi kaybettiler...

Son düzenleme: 17 Şubat 2016
  8. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    gittigidiyor.com'dan bugün Jant Boyası sipariş ettim, ücretsiz kargolu ve diğer sitelere göre en uygunuydu (hep aynı markaya baktım).

Yalnız siparişi sabahtan sipariş ettim ama onay akşam verildi. Normalde 5-10 dk'da onay veriliyordu.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatmak istedim ama gittigidiyor.com'un müsşteri hizmetleri numarası yok. Aslında var ama sitede nedense paylaşılmıyor. gittigidiyor.com'un bu yönünü sevmiyorum

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Orayı bende sevmiyorum, geçenlerde cam rüzgarlığı siparişi verdim, 20 adet var 3 adet satıldı yazıyordu, bende sipariş verdim 4 adet satıldı yazdı, daha sonrasında benim rüzgarlıklar yalan oldu... Mesaj göndermiş sistem, satıcı ürünü kargo yapamıyor diye, neyse satıcıya mesaj attım sebep nedir diye, stokta bitti dedi, tabi inandırıcı değil...

İşin garip tarafı ürün hala satışta ve 20 adet var 7 adet satıldı şeklinde, kendilerine mesaj attım bu durum için yaptırım gücünüz yok mu diye... Ama kim kimin umurunda...

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/mazda-3-2004-2009-cam-ruzgarligi-perflex-4-cam-130459661

Ürün bu ve satışı devam ediyor, bedava verse ya da üzerine para verse alır mıyım?? ::)

Mümkün değil...

10. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    gittigidiyor.com'dan şimdiye kadar yaklaşık 30 kalem ürün aldım. Bi sorun olduğunda hemen muhattap bulamıyorsun.

Şimdilerde ilk favorim n11.com, Sitede müşteri hizmetleri numarası var, her türlü soruyo anında sorabiliyosun, ve n11.com gün geçtikçe kendini geliştiriyor...

11. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    gittigidiyor.com'dan almış olduğum bir ürünü satıcı kargoya vermedi. Böyle satıcılar yüzünden zamanımız boşa gidiyor.

4 gün boyunca bekledim kargo yapar mı acaba diye ama yapmamış.

Almış olduğum ürün sipariş ederken 36.00 liraydi, sonradan tekrar baktığımda ürün 41 liraya yükselmiş. Satıcı muhtemelen eski fiyattan satmak istemedi.

Sipariş ettikten sonra mesaj yazdım. Mesajıma gönderemiyecem diye cevap verse bu kadar sinir olmıcam

Aldığım ürün buydu

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/presto-jant-boyasi-gumus-90f42892-130584819

Buna benzer uygun fiyatli ürün varsa tavsiyelerinizi beklerim

-Mobil uygulamadan gönderildi-

12. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Gittigidiyor dan bir defa bile bir şey almadım, iyi ki de almamışım :)

13. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

http://www.bedestenavm.com/

Denizli'li Mitsubishi sevdalı bir abimin kendi sitesi :) Henüz 1 aylık ama iki defa alışveriş yaptım memnunum.

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    http://www.alisverissevdasi.com/

İlginçtirki aynı alt yapı ve aynı şirket üzerine kayıtlı... Alt yapıyı ortak mı kullanıyorlar acaba??

Ya da aynı kişilerin mi?

15. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İkisinin de iletişim Tuzla/İtanbul

16. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Hocam altyapı inncir.com üzerinden sağlanıyor.

17. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  18. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    http://www.marinerhediyelik.com/

Değerli bir arkadaşımın, kendi çabalarıyla oluşturmuş olduğu konsept... Güzel hediyelikler var, ücretsiz kargo seçenekleri var...

:)

19. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Son zamanlarda favorim; n11.com ama iyice çöplüğe dönemeye başladı, indirimli ve kampanyalı ürünlerden işimize yarayanları bulmak mucize gibi bir şey.

İnternetten çok sık alışveriş yapıyorum, bilindik tüm sitelerden alışverişim vardır, hepsiburada hariç hemen hemen hepsinden memnunum. Özellikle n11 tarzı alışveriş siteleri daha çok hoşuma gidiyor.

20. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan

Sayfayı Paylaş